Gündem Haberleri

  Hillary Bill'e Eliza yaptırmış

  Hürriyet Haber
  22.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD Başkanı Bill Clinton'ın çapkınlıklarından usanan eşi Hillary'nin, 1988 yılında Başkan'a, henüz Arkansas valisi olduğu dönemde zorla AIDS testi yaptırdığı ve bu testte Clinton'ın, cinsel yolla bulaşan başka bir hastalık taşıdığının belirlendiği ileri sürüldü.

  Christopher Andersen tarafından kaleme alınan ve bazı ayrıntıları basına sızan ‘Hillary ve Bill: Bir Evlilik’ adlı kitapta, Clinton'ın, Beyaz Saray stajyeri Monica Lewinsky ile ilişkisini eşine itiraf ettiği 13 Ağustos 1998 tarihinde First Lady'den ‘dayak yediği’ de iddia edildi.

  İddiaya göre Monica Skandalı patladıktan hemen sonra bir tartışma sırasında Hillary, Başkan'ı tokatladı. Hillary, kocasına vurduktan sonra ‘Seni aptal, aptal, aptal, (piç). Tanrım, bunun için nasıl herşeyi riske atabildin? Bunu kızımız Chelsea’ye nasıl anlatacağız?' dedi. Hillary'nin bu sözleri, Beyaz Saray personeli tarafından da duyuldu.

  Kitabın yazarı Andersen, daha önce yazdığı ve satış rekorları kıran ‘Diana’nın Öldüğü Gün' kitabıyla da yakından tanınıyor.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı