Gündem Haberleri

  Herkesin önünde dakikalarca taciz etmişti... 'Yardım ettim' dedi, serbest kaldı

  Salim UZUN/HÜRRİYET
  16.12.2017 - 17:12 | Son Güncelleme:

  Antalya polisi, telefonla konuşan bir kadını dakikalarca taciz eden H.V. isimli şahsı kamera takibiyle yakaladı. Cinsel taciz suçlamasıyla adliyeye sevk edilen H.V. serbest bırakıldı.

   

  Antalya Muratpaşa İlçesi Cumhuriyet Caddesi’nde telefonla konuşan bir kadını dakikalarca taciz eden H.V. (49) isimli şahıs, polisin MOBESE takibiyle yakalandı.

  Herkesin önünde dakikalarca taciz etmişti... Yardım ettim dedi, serbest kaldıİlk sorgusunda taciz görüntüleri izletilen H.V., görüntüdeki kadının sarhoş olduğunu iddia ederek, kadına yardım amaçlı yaklaştığını, sarhoş olmasından dolayı düşebilir korkusuyla kadına sarıldığını söyledi.

  SERBEST KALDI

  Cinsel taciz suçundan işlem yapılmak üzere adliyeye sevk edilen H.V., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. H.V.’nin farklı konularda çok sayıda suç kaydının bulunduğu öğrenildi.


  Yol ortasında taciz ettiAntalya Muratpaşa İlçesi Cumhuriyet Caddesi’nde telefonla konuşan bir kadına yönelik taciz anı görüntülere yansıdı. Görüntülerde; elindeki alkol şişesiyle cadde yürüyen bir kişi kadına sarılarak taciz ediyor.

  Bu ne cüret.. Herkesin gözü önünde kadına saldırıp taciz ettiBu ne cüret!.. Herkesin gözü önünde kadına saldırıp taciz etti

  Etiketler: h.v. , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı