Gündem Haberleri

  Herkes Kim’i konuşuyor

  Hürriyet Haber
  12.09.2012 - 14:53 | Son Güncelleme:

  ERMENİ asıllı ABD’li tv yıldızı Kim Kardashian, yine adından söz ettirmeye devam ediyor.

  KIM KARDASHIAN FOTOĞRAFLARI

  Magazin basınında konuşulan haberlerden biri, 31 yaşındaki yıldızın 16 milyonu aşkın Twitter takipçisiyle Instagram üzerinden paylaştığı seksi fotoğraflar. Kim Kardashian, uykusuz kaldığı önceki gece “iyi geceler”, ”tatlı rüyalar” başlığıyla yolladığı fotoğraflarda, sadece iç çamaşırı ve kürküyle bir masanın üzerinde poz verirken görülüyor.  

  MEŞHUR KALÇALARINI KÜÇÜLTMEYE ÇALIŞIYOR

  Diğer haber ise Kim’in annesiyle ilgili. National Enquierer dergisinin haberine göre, ABD’li ünlü Amerikan futbolu yıldızı O.J. Simpson, Kloe Kardashian’ın biyolojik babası olduğuna inanıyor. Dergiye konuşan kaynak, “O.J, Khloe’nin(28 yaşında) Robert Kardashian’la evli Kris Jenner’la ilişkisinden öz kızı olduğuna inanıyor. Bu konuda birşeyler yapmak istiyor” dedi. Kardashian kardeşler ise iddiaya “No Waaay” (Hadi ordan) yanıtını verdi.

  Son haber ise sosyal medyada tartışmalara yol açtı. Önceki gün binlerce kişinin öldüğü 11 Eylül saldırıları anma töreni yapılırken NBC kanalının “Today” programında Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner ile meme protezleri üzerine röportaj yapılması tepki çekti. Yorumlardan birinde “Kim Kardashian’ın annesinin memeleri daha mı önemli?” denildi.

  ÜNLÜLERİN INSTAGRAM HALLERİ


                     

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı