Gündem Haberleri

  Herkes Cameron'a hayran

  Hürriyet Haber
  05.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Onu özel bir kadından daha özel, daha güzel bulanlar var. O, Hollywood'un son gözdelerinden ve bütün kadınların benzemek için çırpındığı güzellik.

  Pırıl pırıl gülüşü ince uzuk bacaklarıyla daha 16 yaşındayken aranan modeller arasına giren Cameron Diaz'da inanılmaz, açıklanması zor bir büyü var. Onu bu kadar çekici kılan nedir diye sorulduğunda herkes farklı bir yanıt veriyor.

  Toyota Celica marka arabasıyla Los Angeles'te ünlüler arasında yapılan yarışlara katılan Diaz'a sürüş taktikleri veren Jim Snelling'e bakarsanız, Cameron'un hırsı onu çekici bir kadın haline getiriyor. ‘‘Hep kazanmak için yarışıyor, alev alev yanan bir ihtirası var. Kazanmak için yanıp tutuşan bir kişiliğe sahip. İşte bu nedenle çok çekici’’ diyor.

  Güzel, biraz küstahça ve çok seksi... 26 yaşındaki yıldız birçokları tarafından bu sözcüklerle tanımlanıyor. Açık mavi gözler, alabildiğine geniş gülümseyen bir ağız, sanki içimizden biri gibi görünen doğal bir yüz, sempatik, açık ve dost davranışlar, 26 yaşındaki güzel yıldızı çekici kılan özellikler olarak görülüyor.

  DENİZCİ GİBİ İÇİYOR

  Sevgilisi Matt Dillon ise Cameron'u ideale yakın bir kadın olarak tanımlıyor. Dillon'un tarifine göre Cameron, deliler gibi araba sürüyor, aynen denizciler gibi bira yuvarlıyor, değirmen gibi yemek öğütüyor, tabağını tepeleme dolduruyor ve yemek sırasında sürekli olarak kedisini de besliyor, kendi esprilerine gülmekten çatlıyor, heavy metal dinlemeyi seviyor ve her barda her partide görünmeye bayılıyor.

  Jim Carrey'yle birlikte oynadığı ‘‘Maske’’ filmiyle ilk kez dikkatleri üzerine çeken, sonra da ‘‘En İyi Arkadaşım Evleniyor’’ filminde Julia Roberts'in rakibini canlandıran Cameron Diaz'ın oynadığı bütün filmler iyi gişe hasılatı yapıyor. ‘‘Maske’’, yapımcı şirkete 120 milyon dolar kazandırmıştı, ‘‘En İyi Arkadaşım Evleniyor’’ ise 127 milyon dolar. Cameron Diaz ise şu sıralar film başına 2 milyon dolar kazanıyor, ancak aldığı ücretin önümüzdeki günlerde şiddetli bir tırmanışa geçeceği söyleniyor.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı