Gündem Haberleri

  Hentbolcu Demet kalpten öldü

  Hürriyet Haber
  09.04.2004 - 01:31 | Son Güncelleme:

  Konya Karatay Cemil Keleşoğlu Lisesi son sınıf öğrencisi Demet Yüğrikel, okula yetişmek için evden çıkarken yere yığılıp kaldı. Okulun şampiyon hentbol takımında oynayan 17 yaşındaki kızın, kalp krizinden öldüğü belirlendi.

  KONYA’da 2 yıldır üst üste şampiyon olan lise hentbol takımının başarılı oyuncusu Demet Yüğrikel (17), kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Demet Yüğrikel’in ölümü, ailesi, arkadaşları ve öğretmenlerini yıktı.

  Karatay Cemil Keleşoğlu Lisesi son sınıf öğrencisi Demet Yüğrikel, geç kaldığı okula yetişebilmek için kahvaltı yapmadan evden çıkarken, aniden yere yığıldı. Eve çağrılan 112 Acil Yardım ekipleri, genç kızın, kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini belirledi. Arkadaşları ve öğretmenleri, 2 yıldır Konya Şampiyonu olan lise hentbol takımının en başarılı sporcularından olan Demet’in adının, okulun bir bölümüne verilmesini istediler.

  Cemil Keleşoğlu Lisesi Edebiyat Öğretmeni İlyas Kasay, son derslerinde ‘mektup’ konusunu işlediklerini belirterek, ‘Çok duygusal bir mektup yazmıştı. Demet bu sene ikinci yarı yılda, ilk yarıya oranla derslerinde daha başarılı olmaya başlamıştı’ dedi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı