Gündem Haberleri

  Hem sevdiler, hem dövdüler

  Hürriyet Haber
  07.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Tommy Lee'yi zor günler bekliyor. Pamela'ya attığı son dayak sırasında, karısının yedi aylık ikinci oğlu Dylan'ı kucağında tutuyor olması nedeniyle eyalet savcılığı, çocuğuna kötü muamele suçundan Tommy aleyhinde dava açmaya hazırlanıyor.

  ABD'li seksi yıldız Pamela Anderson'ın kendisine dayak atan kocası Tommy Lee'den boşanmak için dava açması üzerine, kadınlara karşı kaba kuvvete başvuran erkekler yeniden gündeme geldi. Alman Bunte Dergisi’ne göre pek çok ünlü isim ya eşinden dayak yiyor ya da eşini dövüyor.

  Ünlü şarkıcı 34 yaşındaki Whitney Houston, 29 yaşındaki kocası Bobby Brown tarafından birçok kez dövüldü. Ancak Whitney, her seferinde aşkın galip geldiğini söylüyor.

  44 yaşındaki ünlü aktör Mickey Rourke ile 28 yaşındaki eşi, tanınmış fotomodel Carre Otis'in 6 yıllık evlilikleri sürekli dayakla geçti. Her seferinde barıştılar. Şimdi ayrı yaşıyorlar.

  1984 yılında ölen Richard Burton ile Liz Taylor, iki kez evlendiler. Richard Burton, Liz'i sürekli dövüyor ve herkesin içinde ‘‘Seni şişko sürtük’’ diye bağırıyordu.

  Madonna'nın eski kocası 37 yaşındaki Sean Penn'den sürekli dayak yiyen 31 yaşındaki Robin Wriht, sonunda dayanamayıp boşanma davası açtı. Whight'ın büyük bir tazminat alacağı belirtiliyor.

  Podyumların en tanınmış mankenlerinden Kate Moss, Hollywood'un genç yeteneklerinden John Depp tarafından sürekli dövülüyor. Yine de ayrılmayan çiftin kavgaları, sık sık basına yansıyor.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı