Gündem Haberleri

  Hem kel, hem fodul

  Hürriyet Haber
  16.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, kaset skandalı konusunda Başbakan Tayyip Erdoğan’ı, “Fitne, fesat ve dedikodu siyaseti yapıp, dedikodulardan medet ummakla” suçlayan eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a “Hem kel, hem fodul” dedi.

  Dünkü basın toplantısında, Erdoğan’ın, “Eşini aldatanı mağdur görmeyiz” sözüyle, halkın büyük çoğunluğunun hissiyatına tercüman olduğunu savunan Çelik, şöyle konuştu:

  Zavallı, aymaz

  Sayın Baykal bu haliyle bugüne kadar olan siyasetinde olduğu gibi düşman icat ederek varlığını sürdürmeye, hedef gösterdiği düşmanının büyüklüğünden kendisine pay çıkarmaya çalışan zavallıların durumuna düşmüştür. Sayın Baykal, bu pişkin tavrıyla toplumumuzun hassasiyetlerini, ailenin kutsallığını ve Türk toplumunun değer yargılarını hiçe sayan bir aymazlık içindedir.

  Kahraman edasıyla

  Şayet kendisine izafe edilenler doğruysa, bunun utanç ve mahcubiyetiyle hem kel, hem de fodul tavrı içerisinde olmamalı ve bir kahraman edasıyla ortalıkta dolaşmamalı. Şayet kendisine izafe edilenler yalan ve iftira ise bunu kesin bir dille yalanlamalı, vakar içerisinde hukuk mücadelesini yapmalı. Ancak kendisine komplo kurulduğunu söylerken de yeni komplo teorilerine başvurmamalıdır.

  Zamanlama düşündürücü

  Türk toplumunu, istemeden de olsa meşgul eden bu nahoş olayın CHP Kurul-tayı’nın sadece iki hafta öncesine rastlaması düşündürücü değil midir? Sayın Baykal bilmelidir ki, kem söz sahibine aittir.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı