Gündem Haberleri

  "Hediyemi sattın, parasını geri ver"

  Hürriyet Haber
  05.05.2010 - 11:19 | Son Güncelleme:

  Efe Önbilgin, hediye olarak verdiği cipi başkasına sattığı iddiasıyla eski sevgilisine dava açtı.

  Efe Önbilgin, hediye olarak verdiği cipi başkasına sattığı iddiasıyla eski sevgilisi ve 5 aylık kızının annesi Deniz Akkaya'ya 86 bin liralık alacak davası açtı.

  Manken Deniz Akkaya ile eski sevgilisi işadamı Efe Önbilgin arasında sular durulmuyor. İkili Mart 2009'da ayrıldıklarında Deniz Akkaya iki aylık hamileydi. Önbilgin bu haberi duyunca bunalıma girmiş "Bebek bu ilişkiyi kurtarmaz" yorumu yapmıştı. Akkaya ise bebeğini doğurmaya karar vermişti.

  Çiftin arası şimdi de bir cip yüzünden açıldı. Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Efe Önbilgin, eski sevgilisi ve 5 aylık kızının annesi Deniz Akkaya'ya, hediye olarak verdiği cipi başkasına sattığı için 86 bin liralık alacak davası açtı. Önbilgin, Akkaya'nın banka hesaplarına da tedbir konulmasını istedi. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne avukatları aracılığıyla başvuran Önbilgin, "Deniz Akkaya'nın üzerine kayıtlı aracı ben satın aldım. Ancak Deniz Akkaya, kötü niyetli davranarak aracı üçüncü kişiye sattı. Aracın satışını öğrendiğimde Deniz Akkaya'dan paramı iade etmesini istedim, ancak parayı vermedi" dedi.

  'MAĞDUR EDİLDİM' 

  Efe Önbilgin, "Mağdur edildim" dediği dilekçesinde "Araç satışından elde edilen paranın gizlenmesi halinde, alacağımı tahsil etme olanağım tamamen ortadan kalkacaktır. Telafisi imkânsız olan zararın büyümemesi için Deniz Akkaya'nın hesaplarına, mahkeme sonuna kadar tedbir konulmasını istiyorum. 86 bin liramın geri ödenmesini talep ediyorum" dedi. 
            

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı