Gündem Haberleri

  Hedef CHP liderinin eşi miydi?

  Hürriyet Haber
  13.08.2012 - 08:51 | Son Güncelleme:

  CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ü kaçıran PKK’nin hedefindeki 2. ismin de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Sevim Kılıçdaroğlu olduğu iddia edildi. Bir haftadır Tunceli’de olan ve önceki gece Hüseyin Aygün ve eşi ile birlikte olan Sevim Kılıçdaroğlu’na “PKK sizi kaçıracak” şeklinde ihbar gittiği öğrenildi. Hüseyin Aygün’ün kaçırıldığı sırada içinde bulunduğu arabaya önceki gece Sevim Kılıçdaroğlu’nun da binmesi “Asıl hedef CHP liderinin eşiydi” iddialarına neden oldu.

  Cumhuriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Utku Çakırözer'in Kılıçdaroğlu ailesine yakın kaynaklardan edindiği bilgilere göre, Sevim Kılıçdaroğlu babasının mezarını ziyaret için gittiği Tunceli’de bir hafta kaldıktan sonra dün Ankara’ya döndü. Nazımiye’de kalan Kılıçdaroğlu ailesine hafta içinde yerel kaynaklardan “PKK sizin burada olduğunuzu öğrenmiş, kaçırma hazırlığı içindeler” şeklinde ihbar gitti. İhbarın ardından Kılıçdaroğlu’nun güvenlik gerekçesiyle polis karakolu yanında bir evde kaldığı öğrenildi.

  Hedef CHP liderinin eşi miydi Hedef CHP liderinin eşi miydi Hedef CHP liderinin eşi miydi
  BU SÖZLER YÜZÜNDEN Mİ KAÇIRILDI CHP İÇİNDE DE AYKIRI İSİM 'BUNLAR BEKLEDİĞİMİZ ŞEYLER'

  Bir gece önce aynı arabadaydı

  Kılıçdaroğlu ailesinin bir bireyi, “Bir akşam önce Sevim Hanım ve beraberindekiler CHP milletvekili Hüseyin Aygün ve eşiyle birlikte yemek yediler. Yemek sonrasında Hüseyin Bey kendi arabasıyla Sevim Hanım’ları evlerine bıraktı. Meclis toplantısı için salı günü kendisinin de Ankara’ya geleceğini söyleyerek vedalaştılar. Sevim Hanım dün sabah Ankara’ya döndü. Hüseyin Bey’in kaçırıldığı sırada içinde bulunduğu araba önceki akşam Sevim Hanım’ı bıraktıkları arabaydı. Biz de kaçırılma haberini duyunca acaba asıl hedef Sevim Hanım mıydı diye düşündük” bilgisini verdi.

  Kılıçdaroğlu iddiayı yalanladı

  CHP lideri Kılıçdaroğlu, eşinin hedef alındığı iddiasının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

  Hedef CHP liderinin eşi miydi Hedef CHP liderinin eşi miydi Hedef CHP liderinin eşi miydi
  CHP'DEN İLK AÇIKLAMA: ŞOKTAYIZ BDP'Lİ SAKIK: ÜZGÜNÜZ KAÇIRILMA ANININ DETAYLARI

  Hedef CHP liderinin eşi miydi Hedef CHP liderinin eşi miydi Hedef CHP liderinin eşi miydi
  AK PARTİLİ TAYYAR'A TWITTER'DAN TEPKİ YAĞDI 'ÇOK ÖNEMLİ BİR OLAY' ORGENERAL ÖZEL'DEN KILIÇDAROĞLU'NA TELEFON

  Hedef CHP liderinin eşi miydi PKK TARİHİNDE BİR İLK
  NEDEN TUNCELİ... NEDEN HÜSEYİN AYGÜN

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı