Gündem Haberleri

  HDP Genel Merkezi'nde şüpheli çiçek

  AA
  21.07.2015 - 11:28 | Son Güncelleme:

  HDP Genel Merkezine gelen bir çiçek, güvenlik görevlileri tarafından şüpheli olduğu gerekçesiyle binaya alınmadı.

  ÖNCE ELLE KONTROL EDİLDİ

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş adına gönderilen bir buket çiçek, parti genel merkezi girişindeki güvenlik görevlileri tarafından önce elle kontrol edildi.

  UYARI SESİ GELDİ

  Daha sonra metal dedektörüyle yapılan aramada uyarı sesi gelmesi üzerine şüphelenen güvenlik görevlileri, çiçek buketini kabul etmeyerek getiren kişiye iade etti.

  HDP Genel Merkezinde şüpheli çiçek

  "KİMİN GÖNDERDİĞİNİ BİLMİYORUM"

  Çiçeği getiren kişi, buketi kimin gönderdiğini bilmediğini, adresin HDP Genel Merkezi olduğunu söyledi.  OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI DEVAM EDİYOR

  Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde gerçekleştirilen saldırı sonrası parti genel merkezinde olağanüstü merkez yürütme kurulu toplantısı eş başkanlar Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ başkanlığında devam ediyor.  HDP Genel Merkezinde şüpheli çiçek

  GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ARTIRILDI

  Suruç'taki terör saldırısının ardından HDP Genel Merkezi'ne siyah bayrak asılmış, parti binası girişinde ve önünde ise güvenlik önlemleri artırılmıştı.

  HDP Genel Merkezinde şüpheli çiçek

  MERSİN VE ADANA'DA PATLAMA OLMUŞTU

  Adana ve Mersin'de HDP İl Başkanlıklarının bulunduğu binalarda, Mayıs ayında art arda patlamalar meydana gelmişti. Adana'daki patlama kargo paketinden, Mersin'deki patlama ise gönderilen çiçeğin patlaması sonucu gerçekleşmişti.

  Etiketler: HDP , metal dedektörü , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı