Gündem Haberleri

  Hayranından özür diledi

  Engin ÖZMEN/EDİRNE, (DHA)
  13.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  TRAKYA Üniversitesi’nin bahar şenliklerinde konser veren Kıraç, kendisine sarılmak isteyen bir erkek hayranını sahneden zorla indirirken yere düşüren korumasına kızdı. Yere düşen 19 yaşındaki Mesut Taylan’ı sahneye çağıran Kıraç, koruması ile hayranını barıştırdı ve özür diledi.

  İŞTE O ANLAR ( FOTO GALERİ )

  Trakya Üniversitesi ‘17'nci Kültür Sanat ve 27'nci Spor Şenlikleri’nin ikinci gününde rock müziğin güçlü sesi Kıraç sahne aldı. Üniversitenin Ayşekadın Yerleşkesi’ndeki konsere yaklaşık 3 bin öğrenci katıldı. Edirne’ye en son 5 yıl önce geldiğini belirten Kıraç, “Demekki beni hiç çağırmadınız, yoksa ben gelirdim” dedi.        

  Kilo aldığı gözlenen Kıraç, sahnede şarkılarını söylediği sırada 19 yaşındaki üniversiteöğrencisi Mesut Taylan sahne önündeki korkuluklardan atlayarak sahneye çıktı. Edirne’de 5 yıl önce saldırıya uğrayan Kıraç’a yeni bir saldırıyı olmaması için korumalar genç hayranı yakalayıp sahneden indirirken düşürdü. Özel güvenlik görevlileri tarafından sahne önünden kaldırılan Mesut Taylan dışarı çıkarılacağı sırada Kıraç sahneden anons ederek, hayranının sahneye getirilmesini istedi. Sahnede koruması ile genci barıştıran Kıraç, Taylan'a, “Sen öyle bir geliyorsun ki, onun da yapacağı bir şey yok korkuyor. Bak ben sana söyleyeyim, senin yarı boyundaki bir kız beni öldürüyordu. Öyle bir yapıştıki boğazıma ölüyordum. Onun için de arkadaş sana biraz sert davrandı. Sen onu affet. Herkesin bir işi var” dedi.
   
  200 EURO'LUK BOT 

  Binlerce öğrencinin katıldığı konserde eski ve yeni şarkıları ile hayranlarını coşturan Kıraç’ın giydiği özel botuyla dikkat çekti. İtalya’da üretilen yüksek tabanlı 200 euro değerindeki botu ile yaklaşık 8 santimetre boyu uzayan Kıraç'ın, sahnede ve kliplerinde bu ayakkabıyı tercih ettiği belirtildi.
     
  5 yıl önce sahnede yaralanmıştı

  27 Şubat 2005 tarihinde Edirne’de sahne alan Kıraç, son şarkısını söylediği sırada bir kişinin saldırısına uğramıştı. Sahnede çıkan kavgada Kıraç ve koruması Numan Demirbilek burnundan yaralanmıştı. Kıraç, saldırının ardından 5 yıldır ilk kez Edirne’de konser verdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı