GeriGündem Hayırsız Helin!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayırsız Helin!

Hülya Avşar'ın bir anne gibi kol kanat gerdiği kızkardeşi Helin, sanatçıyı en zor günlerinde yalnız bıratı. Avşar kızı eşi Kaya Çilingiroğlu ile ilgili dedikodular yüzünden kötü anlar yaşarken Helin sevgilileriyle Bodrum'da gününü gün etti. Bunu görenlere de 'pes doğrusu' demekten başka bir şey kalmadı.

Herşey Kaya Çilingiroglu'nun manken Ayşe Önal ile kaçamak yaptığı iddiası ile başladı ve Hülya Avşar, biricik kızı Zehra'ya rağmen daha önceki kaçamaklaına göz yumduğu kocasından bu kez boşanma kararı aldı. Bırakın İstanbul'u sanat dünyasını ya da televizyon çevrelerini salladı bu haber.

Avşar'ın yakınları, dostları onu teselli etmek, bu zor gününde yanında olmak için neredeyse birbirleriyle yarış etti. Derken araya giren hatırlı dostların telkinleri ve ısrarlarıyla Hülya Avşar boşanma konusunda önce geri adım attı, sonra Kaya'ya bir şans daha verdiğini açıkladı.

Gelgelelim bu satırlar yazılırken yaşanan bir başka gerçek daha vardı. Evet, Hülya Avşar İstanbul'da hayatının en zor günlerini yaşarken kızkardeşi Helin, yeni sevgilisi Cem Öcal ile birlikte Bodrum'da gününü gün ediyordu. Doğdusu elbette ayıptı, elbette yazıktı ve günahtı. Hülya Avşar asla bunu haketmemişti ve Helin için sadece abla değildi. Kızkardeşi için neler yapmıştı bugüne kadar Avşar kızı.

Ama dedik ya Helin, Bodrum'da sevgilisiyle birlikke tatildeydi. Soranlara verdiği cevap hep aynıydı: "Ablamla eniştem arasındaki bir sorun bu. Beni ilgilendirmez."

Derken Hülya Avşar'ın yaptığı basın toplantısı ve Kaya Çilingiroğlu'nun açıklamalarıyla herşey tatlıya bağlandı. Helin de Bodrum tatilini uzatırken bu kez Erdal Acar'ın kardeşi Erdinç Acar'la görünmeye başladı. Duyarsızlığın bu kadarına da pes doğrusu...

Suat Ekiz (Hafta Sonu)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle