GeriGündem Haydi çocuklar fotoğraf çekmeye!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haydi çocuklar fotoğraf çekmeye!

Fototrek Nikon Fotoğraf Merkezi, 10 ile 15 yaş arasındaki çocuklara yönelik fotoğraf seminerleri düzenliyor. Seminerler, 20 Mart'ta başlayıp altı hafta sürecek. "Çocuklar İçin Fotoğraf Okulu" boyunca çocuklar makinelerin nasıl çalıştığını, filmi makineye nasıl takacaklarını, ışığın etkisini, kompozisyonu, farklı fotograf konularını fotograflamayı öğrenecek. Dersler saat 15:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacak.

6 haftalık programın ilk haftasında fotografçılık nedir, fotograf makinesi nasıl çalışır, film makineye nasıl takılır gibi konular işlenecek.

İlerleyen haftalarda insan, manzara, hayvan, gezi fotografları nasıl çekileceği konusunda bilgi verilecek. Seminerler boyunca çocuklar eğitmenler eşliğinde karanlık odada baskı yapacaklar, dijital makinelerle çektikleri fotografları baskı yaparak sonuçlarını hemen görebilecekler.

Seminerin dördüncü haftasında çocuklar eğitmenler eşliğinde Miniatürk'e gidecek ve tüm gün fotograf çekecek. Çocuklarla beraber değerlendirilecek olan fotograflar yine çocuklar tarafından hazırlanacak bir sergi ile  izleyicilere sunulacak.

150 milyon lira olan seminer ücretine, teorik eğitim, danışmanlık, Miniaturk'e ulaşım, giriş ücreti, çekim için film ve banyosu, sergi baskısı dahil.

FOTOTREK NIKON FOTOGRAF MERKEZİ
Meşrutiyet Caddesi
Ravanda İşhanı
No : 85  Kat : 1 - 2 D. 1 - 3
Beyoğlu, İSTANBUL 
Tel : (212) 251 90 14 – 251 83 74 
fototrek@fototrek.com  
www.fototrek.com

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle