GeriGündem Haydi çocuklar, fotoğraf çekiyoruz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haydi çocuklar, fotoğraf çekiyoruz

Fototrek Nikon Fotoğraf Merkezi, 10 - 15 yaş arasındaki çocuklara yönelik bir seminer düzenliyor. Çocuklar İçin Fotoğraf Okulu, 26 Ocak Pazartesi günü başlayacak ve 1 hafta sürecek. Atölye çalışmasının sonunda katılımcılar, Miniatürk'e giderek fotoğraf çekecek. Çocuklarla beraber değerlendirilecek olan fotograflar yine katılımcılar tarafından hazırlanacak bir sergi ile 31Ocak'ta izleyicilere sunulacak.

Toplam 6 gün sürecek olan programın ilk gününde fotoğrafçılık nedir, fotoğraf makinesi nasıl çalışır, film makineye nasıl takılır gibi konular işlenecek. Daha sonraki günlerde insan, manzara, hayvan, gezi fotoğraflarının nasıl çekileceği konusunda bilgi verilecek. Seminer boyunca çocuklar eğitmenler eşliğinde karanlık odada baskı yapıp dijital makinelerle çektikleri fotoğrafları basarak sonuçlarını hemen görebilecekler.

Seminerin dördüncü gününde çocuklar eğitmenler eşliğinde Miniatürk'e gidip tüm gün fotoğraf çekecek. Çocuklarla beraber değerlendirilecek olan fotoğraflar yine katılımcılar  tarafından hazırlanacak bir sergi ile 31 Ocak'ta izleyicilere sunulacak.

Seminer çalışmasının ücreti 150 milyon lira olarak belirlendi. Buna, teorik eğitim, danışmanlık, Miniaturk'e ulaşım, giriş ücreti, çekim için film ve banyosu, sergi baskısı dahil.

Fototrek Nikon Fotoğraf Merkezi
Meşrutiyet Caddesi
Ravanda İşhanı
No : 85  Kat :1 - 2 D. 1 - 3
Beyoğlu, İSTANBUL 
Tel : 0 212 251 90 14 / 251 83 74 
fototrek@fototrek.com 
www.fototrek.com

Yorumları Göster
Yorumları Gizle