Gündem Haberleri

  Hayatını çaldılar

  Hasan POLAT / DHA
  03.09.2013 - 01:00 | Son Güncelleme:

  Merve 19 yaşındaydı. Sözlüsü Serkan onu arabayla gezdiriyordu. İddiaya göre hurdacılar uyarı levhasını çaldığı için Serkan virajı fark etmedi. İki gencin bulunduğu araç uçuruma yuvarlandı. Merve öldü, Serkan ağır yaralı.

  ANKARA’nın Kazan ilçesinde Serkan Metin (21) önceki gün sözlüsü Merve Soylu (19) ile otomobiline binerek Bağlum’da bulunan bir at çiftliğine gitti. Daha sonra Güvenç köyüne domates almaya giden gençlerin içinde bulunduğu otomobil, iddiaya göre sürücünün virajı fark edememesi nedeniyle yoldan çıkarak bir ağacı devirdi ve 50 metrelik uçuruma yuvarlandı. Kazada Merve Soylu hayatını kaybederken, ağır yaralanan Serkan Metin hastaneye kaldırıldı. Güvenç köyü muhtarı Mehmet Vural, bölgeye bir hafta önce koydukları viraj olduğunu gösteren tabelanın hurdacılar tarafından çalındığını ileri sürerek, şunları anlattı:

  ‘EN FAZLA 30 LİRA’

  “Bugüne kadar o bölgede onlarca kaza yaşandı ve meydana gelen her kazada da ne yazık ki birileri hayatını kaybetti. Özel idareden defalarca tabela alıp oraya astım ancak o tabela orada en fazla 1 hafta durdu. Hurdacılar sürekli söküp götürüyor. Aslında para da etmiyor çaldıkları hurda en fazla 30 lira eder. Hayatını kaybeden kızımızın vebali, o tabelayı söküp götüren hurdacılarındır.”

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı