Gündem Haberleri

  HAYATIMI KAYDIRIYORLAR

  Sinem VURAL
  30.07.2012 - 11:11 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz aylarda evine gelen hacizle gündeme gelen Nurseli İdiz, hafta sonu Çeşme'de objektiflere takıldı. İdiz'İn alkol alıp otel müşterileriyle tartıştığı ve etrafa rahatsızlık verdiği gerekçesi ile otelden atıldığı iddia edildi. Ünlü oyuncu hakkındaki iddiaları yanıtladı.

  ALAÇATI'DA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ (FOTO GALERİ)

   Ünlü oyuncu, yapılan haberleri yalanlayarak "Kime rahatsızlık vermişim ki. Haberi yapan kişiler de bana sordular söyledim. Hatta otel yetkililerinin adını verdim, 'konuşun' dedim. Yine her şeyi mahvediyorlar. Bunları yazarak hayatımı kaydırıyorlar.  Bundan sonra hangi yapımcı bana iş verir? Bu imaj üzerime yapıştı, silemiyorum. Bana aynı lafların edilmesinden bıktım. Beni Alaçatı’da 20 kez çekmişlerdir arkadaşlarım, çocuklarımla. Hiçbirini yayınlamayıp bunu yayınladılar” dedi.  

  Alaçatı’dan İstanbul’a gitmek için taksiciyle pazarlık yaptığı ama cebinde para olmadığı  iddialarına ise İdiz “500 TL’ye İstanbul’a gider mi hiç? Bir kere orada yanlış var. ” diye konuştu. Fotoğraflarda  iki kişinin koluna girip otele götürmesine ise İdiz ”Hem alkolün etkisinden hem de belimin rahatsızlığından dolayı muhabir arkadaşlar koluma girerek yardım etti” dedi. 

  BİR ZAMANLAR NURSELİ İDİZ / WEB TV

  DURUMUM KÖTÜ OLSA AİLEM YARDIM EDER

  Nurseli İdiz, hakkında çıkan haberlerin ardından Twitter'da kendisi için konuşulan yardım kampanyalarına patladı. İdiz, "beni öyle bir halde gösterdiler ki insanlar nelere inanıyor. Bir kere benim bir ailem var. Ayrıca 20 gündür Alaçatı'da tatil yapıyorum. Durumum kötü olsa önce ailem yardım eder. Olur mu öyle şey? Resmen üzerime oyun oynandığını düşünmeye başlayacağım. Nedir öyle eski yıldızlar gibi benzetmeler. Bela okumaya başlayacağım yakında. Hatta onları yarın avukatıma vereceğim. Böyle şey olur mu" diye isyan etti.

   DÜNDEN BUGÜNE NURSELİ İDİZ FOTOĞRAFLARI    

   

      
      

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı