Gündem Haberleri

  Hayatımda 2. kadın yok

  Hürriyet Haber
  09.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Noyan&Noyan diye tanınan Eser ve Engin Noyan çiftinin evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Eser Noyan eşinin evi terk edip, bir başka kadınla yaşadığını iddia ediyor. Engin Noyan ise ‘‘Her gün eve gidiyorum. Hayatımda 2'nci bir ilişkim yok’’ diyor.

  MÜZİK dünyasının ünlü isimlerinden Eser-Engin Noyan çifti kötü günler geçiriyor. Eser Noyan, 24 yıllık evliliğin ardından kocasının evi terk ettiğini ve bir kadınla birlikte olduğunu söylüyor. Engin Noyan ise bu iddiaları reddederek, ‘‘Bu tür konularla malzeme olmak istemiyorum’’ diyor.

  4 yıl önce Samanyolu TV'de din ağırlıklı bir program yapan ve Ramazan ayı nedeniyle Kanal 7'yle anlaşan Engin Noyan, 'İftara Doğru' adlı programı hazırlıyor. Özel hayatıyla ilgili ortaya çıkan haberler karşısında sesiz kalmayı tercih eden Noyan, ‘‘Bu iddiaların muhattabı ben değil Eser Hanım'dır. Ayrıca ben hergün eve gidip geliyorum. Kesinlikle ikinci bir ilişkim sözkonusu değil. Bunlar boş şeyler’’ diyor. Noyan, şöyle konuşuyor:

  ‘‘Bir çarşaflı genç kızla resmimi yayınlamışlar. Kızım yerinde birisi. Bana gelip fikir soranlar oluyordu. Artık gelmezler. Aramızda sorunlar olduğu doğrudur. Ama evime gidip geliyorum. Bu nasıl bir oyundur aklım almıyor. Tarikatlara karşıyım diye kızıyorlar. Kuran savunucusuyum. Müslümanım. Böyle bir şey düşünseydim başıma sarığı takar, sahte şeyhler gibi saltanat yaşardım.’’

  Anneannesi Oma'yı anlattığı 'Oma' adlı bir kitap yazan Noyan, son olarak da iki ciltten oluşan 'Kuran Günlüğü' kitabını yazdı. Noyan kitabında, eşi Eser Noyan’dan övgüyle söz ederek, ‘‘Kuran günlüklerimi bir an önce yayınlamak yine canım oğlum yayıncım Münir Üstün'ün fikri ve zikri oldu. Tabii ki başımın tacı, gözümün nuru Eser Noyan Hanımefendi sultanımı yedeğine alarak! O olmasaydı zaten herşey bir yana, bu fakir olmazdı’’ diyor.

  Makyöz sevgili

  ESER Noyan'ın, ‘‘Köktendinci tuzağın içine düştü’’ dediği Engin Noyan’ın evini terk edip, tesettürlü makyöz Sevda Köse ile yaşamaya başladığı iddia ediliyor. Daha önce İzmirli bir levantenle evli olan ve dekolte kıyafetlerle davetlerde boy gösteren Sevda Köse de sonradan Engin Noyan gibi çizgisini değiştirmiş. Ancak Sevda Köse, hálá boşandığı eşinin soyadı 'Reggio'yu kullanıyor. Engin Noyan'ın 2 yıldır birlikte olduğu öne sürülen Sevda Köse, eski bir güzellik uzmanı. İzmir'deki yerel Ege TV'ye makyöz olarak giren Köse, Genel Müdür asistanlığına kadar yükseldi. Sevda Köse, Ege TV tarafından düzenlenen yarışma gibi birçok organizasyonu gerçekleştirdi.

  Boşandığı levanten işadamı Massimo Reggio'dan bir oğlu olan Köse, kapanmadan önce İzmir gece yaşamının renkli simalarındandı. 4 yıl önce Bursa'da Olay TV'ye giden Köse'nin, son olarak orada bir yerel radyoda yöneticilik yaptığı belirtildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı