GeriGündem Hayalleri uzak değil
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayalleri uzak değil

Hayalleri uzak değil
refid:13625180 ilişkili resim dosyası

Ejder Kapanı'nın oyuncuları, hayalindeki rolleri açıkladı. İmirzalıoğlu 'Deniz Gezmiş', Nejat işler 'Lefter', Berrak ise 'Karenina' dedi.

Berrak Tüzünataç / Foto Galeri

Ejder Kapanı fragmanı / Video

Ejder Kapanı filminden olay kareler / Foto Galeri

Ejder Kapanı'nın oyuncuları, hayallerindeki rolleri ilk kez açıkladı. Filmin yönetmeni Uğur Yücel, gelecek yıl çekeceği filmde kendini canlandıracağını ama büyük bir sürpriz yapacağını söyledi. Oynadığı filmler ve dizilerle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kenan İmirzalıoğlu ise 'Son Osmanlı Yandım Ali'den sonra yine bir dönem filminde oynamak istiyor. İmirzalıoğlu, Türkiye'nin karanlık yıllarının anlatıldığı filmde Deniz Gezmiş'i oynamak istiyor.

LEFTER NEJAT

Filmde seri katili canlandıran Nejat İşler'in en büyük hayali ise Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Lefter'i beyaz perdede oynamak. İşler'in gerçek hayattaki sevgilisi Berrak Tüzünataç ise tercihini Anna Karenina'dan yana kullanıyor. Filmde Nejat İşler'e hayran kalan Ceyda Düvenci de herkesi hayrete düşüren bir açıklama yaptı. Düvenci, "Yakalanmayan bir seri katili canlandırmak güzel olur" dedi.

SERİ KATİLİ OYNAMAK İSTİYORUM

En ilginç hayali olan isim ise Ceyda Düvenci oldu... Düvenci, "Nejat, Ejder Kapanı'nda olağanüstü bir rol sergiliyor. Ona imrendim. Artık benim en büyük hayalim bir filmde seri katili canlandırmak. Tavuk keser gibi adam öldürmek ve bunları yaparken de yakalanmayan bir katili canlandırmak beni çok mutlu eder" diye konuştu.

DİĞER HABERLER

  

  

  

Yorumları Göster
Yorumları Gizle