Gündem Haberleri

  Hayalet Sesler

  Hürriyet Haber
  09.02.2005 - 10:16 | Son Güncelleme:

  Mike Newell, Danny Boyle, Roger Michell gibi BBC geleneğinden gelen yönetmen Geoffrey Sax, bir gerilim öyküsü anlatıyor Hayalet Sesler (White Noise) adlı filminde. Film son dönemde bazı insanların inandığı ve üzerinde çalıştığı ölülerin dünyasıyla iletişim kurma üzerine ilgi çekici bir çalışma. Başrollerde, sinema tarihine "Batman kostümünü iki kere giyen tek aktör" olarak geçen Michael Keaton ile Deborah Kara Unger ve Chandra Webst var. Gerilim meraklılarına.

  FİLMİN KONUSU

  Jonathan Rivers’ın eşi Anna bir cinayete kurban gitmiştir. EVP (Electronic Voice Phenomenon) hakkında bilgi edinen Jonathan eşiyle iletişim kurmayı dener. Sanki Anna, başka cinayetlerin önlenmesi için ona ulaşmaya çabalıyordur. Yoksa Jonathan mı öyle sanıyordur?

  Jonathan EVP’nin tehlikeli dünyasında araştırma yapmaya devam ettikçe sadece katili rahatsız etmez, aynı zamanda öteki dünyadaki ölülerin de huzurunu bozar. Jonathan'ı öldürmek isteyen birden çok insan (ya da ölü) vardır. Kendini EVP'ye fazlasıyla kaptıran Jonathan'ın gerçek dünyayla olan bağı da zarar görmeye başlar. Bir kitapçı dükkanı işleten Sarah Tate onun bu araştırmasında tek yardımcısı olacaktır.

  FİLMİN KÜNYESİ
  Yönetmen: Geoffrey Sax
  Senaryo:Niall Johnson
  Oynayanlar: Michael Keaton, Deborah Kara Unger, Chandra West, Ian Mcneice

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı