Gündem Haberleri

  Havuzdan yine ölüm çıktı

  AA
  06.08.2015 - 01:34 | Son Güncelleme:

  Önceki gün 10 yaşında bir çocuğun Bodrum’daki su parkında ölümünün ardından, dün de Kemer’de 6 yaşındaki bir kız otelin 1.35 metrelik yetişkin havuzunda boğuldu.

  Antalya Kemer’de Phaselis Princess Göynük Otel’de ailesiyle tatil yapan Azerbaycan uyruklu Leyla Rzayeva (6), dün yetişkin havuzuna düştü. Çırpınan çocuk, turistler tarafından fark edilerek sudan çıkarıldı. Hastaneye kaldırılan Leyla kurtarılamadı.
  Leyla’nın teyzesi Ramide Guliyeva (34), tesiste güvenlik önlemi alınmadığını öne sürdü. Guliyeva, “Olaydan sonra, havuzun başına birini dikmişler, doktor getirmişler. Hastaneye kendi imkanlarımızla gittik. ‘Mahkemeye vereceğim’ deyince ilgilendiler” dedi.

  OTEL: HER ŞEYİ YAPTIK

  Otelin genel müdürü Rıza Harmancı, şu açıklamayı yaptı: “Annesi alışverişe gitmiş. Babası diğer çocuklarını uyutmak için odaya çıkmış. Teyzesi de odasına gitmiş. Yalnız kalan Leyla, 1.35 metrelik havuza giriyor. Cankurtaran fark ederek suya atladı, turistlerle beraber havuzdan çıkardı. Hemşiremiz de müdahale bulundu. Hastaneye ambulansla gönderdik. Otelimizin kusuru yok. Gerekli her şeyi yaptık.”

  Havuzdan yine ölüm çıktı


  Etiketler: Havuz , son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı