Gündem Haberleri

  'Havuza gidiyoruz' deyip sırra kadem basmışlardı... İyi haber geldi

  Hürriyet Haber
  13.06.2017 - 13:54 | Son Güncelleme:

  Denizli’de yüzme havuzuna gittikleri söyleyerek evden ayrıldıktan sonra ortadan kaybolan her ikisi de 13 yaşında olan G.S. ile R.D., bulundu.

  Merkezefendi İlçesi Akkonak Mahallesi’nde oturan G.S. ile okul arkadaşı R.D., geçen pazar günü evlerinden yüzme havuzuna gideceklerini söyleyerek ayrıldı. Ancak iki arkadaştan sonrasında haber alınamadı. Aileler, kızlarının akşam eve dönmemesi üzerine polise kayıp başvurusunda bulundu.

  Polis iki arkadaşı her yerde ararken, kayıp G.S.’nin annesi Elvan Kaya ile kayıp R.D.’nin annesi Neşe Aktaş, kızlarının hayatından endişe ettiklerini belirterek gözyaşı döktü. Kayıp kızların bulunması için aileler kendi çabalarıyla arayışını sürdürdü.

  Aileler, kayıp kızlarının Oto Santral Garajı civarında görüldüklerini öğrendi. Kayıp kızlar, dün 23.50 sıralarında bu bölgede kendilerini arayan aileleri tarafından bulunarak evlerine götürüldü. Kızların kayboldukları gün gezip dolaştıkları, ancak gece olunca ailelerinden alacakları tepkiden korkup, bir arkadaşlarının evinde kaldıkları ifade edildi.

  Havuza diye çıkan 2 kız çocuğu ortadan kaybolduDENİZLİ’de yüzme havuzuna gittiğini söyleyen ve her ikisi de 13 yaşında olan G.S. ile okul arkadaşı R.D. kayıplara karıştı. Ailelerin kayıp başvurusu üzerine polis, iki kızı bulmak için çalışma başlattı. Merkezefendi İlçesi Akkonak Mahallesi’nde yaşayan ortaokul öğrencisi G.S., yanına gelen arkadaşı R.D. ile birlikte önceki gün yüzme havuzuna gideceklerini söyleyerek evden ayrıldı. Çocukların ortak arkadaşı olan H.A., Facebook sayfasından, yanında R.D. ile Karahayıt Mahallesi’nde bir yüzme havuzundan fotoğraf paylaştı. İki çocuk akşam eve dönmeyince aileleri meraklandı, polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Polis, iki kızı bulmak için çalışma başlattı.

   

  Etiketler: Denizli , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı