Gündem Haberleri

  Havayollarına sanal destek platformu

  Hürriyet İnternet
  24.08.2006 - 10:18 | Son Güncelleme:

  AireXpert Technics limitet şirketi, havayolları teknik ve mühendislik uzmanlarını bir araya getirmeyi amaçlayan AireXpert Exchange (Değiş tokuş) isimli sanal işbirliği platformunu açtığını duyurdu. AireXpert Exchange, sektörü bir araya getirecek sanal bir platform olarak düşünülüyor.

  Son bir kaç yıl içerisinde yaşanan hızlı değişimler, olumsuz koşullar ve havacılık tarihindeki en kötü darboğaz, sektör çalışanlarının bir araya gelmesinde ve işbirliği alışkanlığı kazanmasında oldukça etkili oldu. Uzmanların ticari havayollarının bakımına yönelik özel bilgi ve tecrübelerini paylaşması için geliştirilen AireXpert Exchange ile iletişimin artması, topluluğun güçlenmesi ve uçuşlardaki gecikme - iptallerin azaltılması hedefleniyor.

   

  Uzmanlar havayollarının güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışabilmeleri için bilgi ve deneyim paylaşımına ihtiyaç duyuyorlar. Uçak teknisyenleri ve mühendisleri günlük bazda çözmeleri gereken pek çok sorun ile karşılaşıyorlar. Öte yandan yıllar boyunca edindikleri deneyime dayanan birikimleriyle pek çok uzman bu konuda görüşlerini paylaşmak istiyor. AireXpert Exchange sektörü bir araya getirecek sanal bir platform olarak düşünülüyor.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı