Gündem Haberleri

  Hava kapalı evdeyim

  Özgür ALTUNCU / DHA
  09.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dün sabah 10.20’de ilk mesajını yazan Gül, İstanbul’da kapalı bir hava olduğunu ve evde bilgisayar başında bulunduğunu duyurdu. Mesajlarının devamında Perşembe günü ziyaret ettiği Bolu’nun doğal güzelliklerine dikkat çeken Gül, “Bolu, harika tabiat güzellikleri ile dolu bir ilimiz. Abant başta, Yedi Göller, Sünnet Gölü gibi pek çok göl, Milli parklar, yaylalar, kayak merkezleri” diye yazdı.

  Hayran olduğu güzellikleri anlatmaya devam eden Cumhurbaşkanı Gül, şu ifadeleri kullandı: “Normalde, mavi ile yeşil hep deniz seviyesinde buluşur. Ama Bolu’da mavi ile yeşil 1000 metrenin üzerindeki bu göl ve ormanlarda buluşuyor.” Bölgedeki doğal güzelliklerin Türkiye ve dünyaya tanıtılması gerektiğini belirten Cumhurbaşkanı Gül, ‘Gölcük’te donmuş gölün kenarındayım’ diyerek bir fotoğraf paylaştı. Gül, fotoğrafta arka planda görünen villada eski dostlarıyla güzel bir sohbet yapma imkanı bulduğunu da yazdı.

  Evlilik tüyosu istediler

  Turan YILMAZ / ANKARA
  CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül’ün yılbaşından itibaren başlattığı yeni halkla ilişkiler uygulaması “Cumhurbaşkanına sorun” etkinliğine birbirinden ilginç soru ve talepler geldi. Evlilik hazırlığı yapan bir genç “tüyo” isterken, bir çocuk da “Her yer ev, AVM, uçurtma uçuracak yer yok, çocukluğumu nasıl yaşayacağım?” diye sordu. Gül’ün, en popüler soru sahiplerini Çankaya Köşkü’nde ağırlayacağı bu etkinlik kapsamında yöneltilen sorulardan bazıları şöyle:
  Çocuklarınız büyüdüğü halde sizin sözünüzü dinlemeyip üzüyor mu?
  Siz siyasette gelinebilecek en üst düzeye gelmiş başarılı bir devlet adamı, mütevazi bir insan ve hem de takip ettiğim kadarıyla iyi bir aile reisisiniz. Ben henüz yolun başında olan ve evlenme hazırlığı yapan bir şirket yöneticisiyim. Acaba hayata dair tavsiyeleriniz nelerdir?
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı