Gündem Haberleri

  Hava durumu için 5 bin tık

  Hürriyet Haber
  06.01.2002 - 12:27 | Son Güncelleme:

  Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü`ne ait internet sitesini bir günde 5 bin kişinin ziyaret ettiği bildirildi. Genel müdürlük, ziyaretçilerine dünyanın dört bir yanındaki meteorolojik gelişmeler hakkında da bilgi vermeye başladı.

  Genel Müdürlüğe ait www.meteor.gov.tr adresindeki internet sitesini bir günde ortalama 5 bin kişi ziyaret ediyor.

  'Hava tahmini', 'İllerimizde hava', 'Uydu görüntüleri', 'Kar kalınlıkları', 'Deniz suyu sıcaklıkları', 'Aktüel haritalar', 'Radar', 'Meteorolojik datalar' gibi bilgilere yer verilen bu sitede, meteorolojik gelişmeler sık sık güncellenirken, sayfa düzenlemeleri de animasyonlarla ilgi çekici hale getiriliyor.

  Genel Müdürlük, yaptığı son yenilikle ziyaretçilerine dünyanın dört bir yanındaki meteorolojik gelişmeler hakkında bilgi sunmaya başladı.

  'Dünyada Hava Durumu' başlığı altındaki bu sayfada, Balkanlar, Ortadoğu, Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey, Orta ve Güney Amerika ile Güney-Batı Pasifik`te yer alan ülkelere ilişkin hava tahmini ve iklim bilgileri ile aktüel durum, veriler, haritalarla anlatılıyor. Ziyaretçiler, bu bilgileri istedikleri ülken ulusal meteoroloji merkezlerine girerek öğrenebilecek.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı