Gündem Haberleri

  Hatice Aslan'a sahip çıktı

  Hürriyet Haber
  27.04.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kenan Işık'ın atv'deki Dünya Bir Oyun Sahnesi programına 'Üç Maymun' filminin diğer oyuncuları Hatice Aslan ve Ahmet Rıfat Şungar ile birlikte konuk olan Yavuz Bingöl, Cannes'daki kırmızı halı geçişinde çok eleştirilen Hatice Aslan'a sahip çıktı.

   İŞTE O FOTOĞRAFLAR

  Türkiye'deki magazin basını tarafından günlerce fotoğrafları basılan Hatice Aslan, 'Üç Maymun' ekibinin önüne geçerek 'rol çaldığı' sözlerine maruz kalmıştı.

  Hatice Aslana sahip çıktı
  Bu tür haberleri eleştiren Kenan Işık, Hatice Aslan'ın filmdeki performansıyla ilgili yazılar yerine 'Hatice şunu giymiş, bunu giymiş' gibi tuhaf tuhaf magazin haberlerinin çıktığını söyledi.Yavuz Bingöl de filmdeki partnerine sahip çıkarak medyanın tolerans göstermediğini ifade etti ve şöyle konuştu: "Orada aslında küçük bir özeleştiriye ihtiyacımızı var. Hem Hatice'nin oyunuyla ilgilenmeyip giydiğiyle veya diğer arkadaşlarına saygısızlık yaptığı, kamera önünde kaldığı falan gibi şeyler. Bizler ilk kez katılıyoruz. O Sivaslı ben Karslıyım. Biz az gelişmiş bir ülkenin çocuklarıyız. İnsan orada bir çok hatalar yapabilir. Bu hataların toleranslı bir şekilde değerlendirilmesi lazımdı. Özellikle bizim basınımız tarafından."

  Bu arada Yavuz Bingöl'ün konuşması sırasında, 'Az gelişmiş ülkenin çocuklarıyız" sözüne Hatice Aslan da bir ekleme yaparak "Az gelişmiş ülkenin çok gelişmiş çocuklarıyız" yorumunda bulundu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı