Gündem Haberleri

  Hastane kapısında reyting ve para kavgası

  Hürriyet Haber
  04.07.2007 - 11:49 | Son Güncelleme:

  Barış Akarsu'nun kaza yaptığı hastaneye gelen Gönül Yazar'la komadaki yıldızın hayranları arasında tartışma çıktı. Akarsu'nun son fotoğrafını çeken hayranının gazetecilerden para istemesi ise ayrı bir gerginlik yaşattı.

     Barış Akarsu'nun tedavi gördüğü hastanenin önünden, çeşitli televizyon kanallarının canlı yayın yapması, bazı ekran meraklılarının da buraya akın etmesine neden oldu. Barış Akarsu'nun hayranları bazı sanatçıların reklam için hastane önüne gelip, ekran ekran gezdiklerini öne sürdü. Bu tepkilerin bir hedefi de Gönül Yazar oldu. Dün akşam hemen her televizyona ropörtaj veren Gönül Yazar'la Fatma Haş adlı bir kadın tartıştı.

  FOTOĞRAFLARI İÇİN PARA İSTEDİ

  İki gün önce, Barış Akarsu’yla birlikte çekilen son görüntülerini televizyon kanallarına dağıtıp röportajlar yapan 43 yaşındaki gurbetçi Zuhal Büyüktunca da, dün akşam yeniden hastane bahçesine geldi. Almanya'dan tatile gelerek Yalıkavak Beldesi’ndeki Clup Flipper Tatil Köyü’nde tatil yapan Zuhal Büyüktunca’nın bu kez, Barış Akarsu'yla kazadan dört saat önce birlikte çektirdiği fotoğrafları basına dağıtması ve karşılığında para ve fotoğraf makinesi hediye edilmesini istemesi de tepki ve gerginliğe yol açtı.

  Öte yandan Barış Akarsu’nun sağlık durumunda herhangi bir değişiklik olmadığı belirtildi.

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı