Gündem Haberleri

  Hastane hırsız kaynıyor

  Hürriyet Haber
  12.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya Devlet Hastanesi'nde yeni olay. Hemşirelerin soyunma odasına giren hırsızlar, dolaplardaki kıymetli eşyaları alarak kayıplara karıştı.

  Antalya Devlet Hastanesi'ndeki hırsızlık olayları durdurak bilmiyor. Son olarak öğle yemeği arasında 5'inci kattaki beyin cerrahi servisinde görevli hemşirelerin soyunma odasındaki dolapları zorlayarak açan kimliği belirsiz hırsızlar dolaplardaki kıymetli eşyaları alarak kaçtı. Odadan çıkarken bir hemşire tarafından farkedilen hırsızlar, buna rağmen kaçmayı başardı.

  PARMAK İZLERİ ALINDI

  Görgü tanığı hemşirenin 18-20 yaşlarında, orta boylu ve esmer tenli olduklarını belirttiği hırsızların yakalanması için polis operasyon başlattı. Olay yerinde de kimlik tespiti yapan polis eşgalleri belirlenen hırsızların kısa sürede yakalanacağını belirtti. Cüzdanı çalınan Durkadın Duygu Balcı isimli bir hemşire ise karakola giderek şikayetçi oldu.

  ÖNLEMLER ARTIRILSIN

  Cüzdanından çok içindeki kıymetli evraklarının bulunmasını isteyen hemşire Balcı, ‘‘İçinde fazla para yoktu. Ancak kimliklerimin yeniden çıkarılması büyük zaman alacak’’ dedi. Bu arada 2 haftada 4 hırsızlık olayının yaşanması çalışanlar arasında huzursuzluk yarattı. Çalışanlar hastane ilgililerine başvurarak önlemlerin artırılmmasını istedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı