Gündem Haberleri

  Harikalar dünyası İstanbul’da

  Hürriyet Haber
  14.10.2005 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yeni pazarlama stratejisi ile sadece profesyonel kullanıcılara değil 7’den 77’ye herkese ürünlerini kullandırmayı hedefleyen Apple, ilk büyük buluşmasını 27-30 Ekim 2005 tarihleri arasında "Apple Günleri"nde gerçekleştirecek. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda Apple ekosisteminin içinde bulunan her türlü firma, kuruluş ve etkinlik ile 7’den 77’ye, amatörlerden profesyonellere teknoloji ile ilgilenen herkes bir araya gelecek.

  DÜNYADA ÜÇÜNCÜ

  Apple Expo Paris ve WWDC San Fransisko etkinlikleri ile benzer nitelikte olacak Apple Günleri İstanbul’da profesyoneller tüm Apple ekosistemini yazılım ve donanım olarak bir arada bulabilecek ve teknolojinin tüm yeniliklerini bir araya getiren bir çözüm fuarı ile karşılaşacaklar. Ayrıca gün boyunca özel seminerlerin olacağı programlarla da isteyenler Apple ürünleri ve Mac dünyası hakkında bilgi sahibi olabilecek. Profesyonel konferanslar, tanıtım ve atölyelerle zenginleştirilmiş programlarla herkesin Apple ürünleri ile yakınlaşması ve daha yakından tanımaları planlanıyor. Çeşitli eğlencelerinde organize edileceği bu etkinlikte bazı ürünlerin fuara özel, özel fiyatla satılması hedefleniyor.

  TÜRKİYE ÖNEMLİ

  Apple yöneticilerinin bu yıl içinde son dönemde gerçekleştirdikleri basın toplantılarında özellikle Türkiye’yi anmaları ve Türkiye’ye verdikleri önemden bahsetmeleri, Apple Günleri’ne verdikleri destek ve açılışa üst düzey yönetimden gelecek konuşmacılar bu tezi desteklemekte. Çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu 70 milyonluk Türkiye, Apple’ın gözde ülkeleri arasında.

  Apple Günleri esnasında kullanıcılar bilgisayarda film ve müzik yapmanın ne kadar kolay olacağını görebilecekler.

  IPOD NANO GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

  iPod’un Eylül ayı içinde dünya pazarına tanıttığı iPod nano’yu da ziyaretçiler ilk defa burada görme ve satın alma fırsatı yaşayacaklar. iPod ile ilgili tüm yenlikleri de takip edebilecekleri bu dört günde, iPod’un tüm aksesuarlarını da burada inceleme ve satın alma fırsatını yakalayacaklar. iPod kullanımı ile de ilgili tüm teknik bilgilerle ilgili destek alınabilecek bu özel günler sonrası ziyaretçilerin iPod’larından maksimum faydalanabilmeleri hedefleniyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı