Gündem Haberleri

  Hareketli geceler

  Hürriyet Haber
  01.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalyalı eğlenceseverler, romantik ve slow müzik yerine, çılgınca dansedebilecekleri tempolu müziği tercih ediyorlar

  NLÜ sanatçı Aldo, yoğun ilgi gördüğü Türkçe Bar'da, 3'üncü hafta da sahnede. Her haftasonu farklı bir ünlü sanatçının sahne aldığı mekanda, Aldo, 3 hafta boyunca aralıksız şarkı söyleyerek, bu mekanın rekorunu kırdı.

  PEÇETE YAĞMURU

  Hareketli şarkılar seslendirerek gece müdavimlerini coşturan sanatçının sahne aldığı eğlence gecelerinde, su gibi içki tüketilip, yüzlerce peçete havaya atılıyor.

  SLOW PARÇALAR

  Öte yandan, ünlü sanatçı Niran Ünsal'ın repertuarı, Cece Bar müdavimlerine istediklerini veremedi. Hareketli parçalarla çılgınlar gibi dansetmeye alışmış Cece Bar'ın devamlı müşterileri, gençlere yönelik müziği aradı.

  5 aylık hamile olan Ünsal'ın, alışılmış hareketli parçalar yerine melankolik ve slow parçalar seslendirmesi, heyecana alışmış Cece Bar müdavimlerini biraz tedirgin etti. Göksel YAPAR (DHA)

  Antalyalı eğlenceseverlere istedikleri gibi hareketli parçalar sunan sevilen sanatçı Aldo, Türkçe Bar'da üstüste 3. hafta sahnede kalarak, bir rekor kırdı.

  DANS DANS DANS

  Aldo'nun birbirinden tempolu şarkılarıyla coşan Antalyalı güzeller de, sabahın ilk ışıklarına kadar masalarında dans ederek, eğlenceseverlerin gözlerini kamaştırdı.

  Cece Bar'da sahne almaya başlayan ünlü sanatçı Niran Ünsal, söylediği romantik ve slow parçaları, harekete alışmış Antalyalılara bir türlü beğendiremedi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı