Gündem Haberleri

  Harçlıkla taciz

  Durmuş SEVİNDİK/DHA
  06.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 2008’den itibaren 2 yıl boyunca komşu kızı K.Y.’ye (16) cinsel istismarda bulunmaktan 10’ar yıl hapisleri istenen Selahattin T. (72) ve Cemal K.’nın (74) yargılanmasına devam edildi.

  Duruşmada psikolog nezaretinde ifade veren kız, aynı zamanda halasının eşi olan Selahattin T. ve komşusu Cemal K.’nın kendisine okula giderken harçlık verdiklerini söyledi. K.Y., “Yaşlı oldukları için kötü niyet beslemiyordum. Sonra para karşılığında cinsel ilişkiye girmek istediler, kabul etmedim. İlk zamanlar korktuğum için durumu aileme anlatamadım. Selahattin T. her gün bize geliyordu. Beni sıkıştırıp öpmeye çalışıyordu, vücudumu tutuyordu. Cemal K. da aynısını yaptı. İkisinden de şikâyetçiyim” dedi. K.Y.’nin, “Defterim,
  kalemim yok” diyerek kendisinden para istediğini ileri süren sanık Cemal K., “Ara sıra 5 lira veriyordum. Cinsel teklifte bulunmadım” dedi. Selahattin T. de suçlamayı kabul etmeyerek beraatını istedi. K.Y., olay tarihindeki yaşı, ruh ve beden sağlığının bozulup bozulmadığının belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na sevk edilirken, duruşma ertelendi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı