Gündem Haberleri

  Haram parası Kızılay’a gitti

  ANKARA
  25.12.2014 - 02:05 | Son Güncelleme:

  17/25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili takipsizlik kararının ardından adli emanetteki paraların faiziyle iadesi ve Meclis Soruşturma Komisyonu’nda karar toplantısının ertelenmesi konusunda tartışmalar sürüyor.

  Meclis’te dün basın toplantıları ve yazılı açıklamalarla yapılan değerlendirmeler şöyle:

  Muharrem Işık (CHP Erzincan Milletvekili) Reza Zarrab’ın aldığı haram parayı Kızılay’a vermesini kınıyorum. Onların yüzsüzlüğü ortaya çıkmış, ne oldukları belli, ar damarları çatlamış, derileri kalın. Ama Kızılay’ın kabul etmesini daha fazla kınıyorum.

  FAHRİ DOKTORA VERSİNLER

  Özcan Yeniçeri (MHP Ankara Milletvekili) Öcalan’la hükümetin yaptığı gibi yolsuzlarla da müzakereler başlamalıdır. Bu muhterem zatların itibarları yeniden inşa edilmelidir. Öcalan’a terörü, Zarrab’a yolsuzluğu önlemekten malum vakıf üniversitesi fahri doktora vermelidir.
  Şefkat Çetin (MHP Genel Başkan Yardımcısı) AKP’li vekiller vicdanlarıyla Saray’daki sultanın talimatları arasında sıkışıp kalmıştır. Siyasi baskı uygulayarak, dosyayı kapatmakla gerçekleri örtbas etmenin mümkün olmadığı, millet vicdanının yanı sıra yarın bir de Hakk’ın divanına çıkılacağı unutulmamalıdır.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı