Gündem Haberleri

  Hapşırdım elim çarpmış

  Murat KAZANCI / İSTANBUL
  03.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Taksim’de yılbaşı kutlamaları sırasında kadınlara cinsel saldırıda bulundukları iddiasıyla gözaltına alınan biri Libyalı 2 şüpheli tutuklandı.

  YILBAŞI gecesi İstanbul Taksim Meydanı’nda gözaltına alınan 12 şüpheliden K.K. ile Libyalı Salem M. (40) “Cinsel saldırı” suçundan tutuklandı. Salem M., ifadesinde suçlamayı reddederek, “Kasten bir şey yapmadım. Yürüme halindeydim. Onun için ellerim normal şekilde hareket ediyordu. Suçum yok” diye konuştu.

  GÜVEN TİMLERİ ŞÜPHELİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR / WEB TV

  Bilerek dokunmadım

  Savcılık sorgusunun ardından sevk edildiği mahkemece serbest bırakılan şüphelilerden Ö.B. de ifadesinde olay günü Taksim’den Ümraniye’ye gitmek istediğini anlatarak, “Taksilerin olduğu yere doğru giderken aniden hapşırdım. Hapşırma sırasında daha önceden tanımadığım kadına elim çarpmış olabilir. Taciz kastım yoktur” dedi. Daha sonra kadından özür dilediğini belirterek, yoluna devam ettiğini söyleyen Ö.B., “15 metre ileride yakalandım. Fakat bilerek kadının kalçasına ve beline dokunmadım” diye konuştu.

  İSTİKLAL CADDESİ'NDE TACİZ GÖZALTISI / WEB TV 

  Elimi sarıyordum

  Serbest bırakılan tekstil işçisi A.B. ise yılbaşı gecesi alkollü olması sebebiyle elini cama vurduğunu ve 2 parmağının kesildiğini söyleyerek, “Elimi sarmak için bir şeyler almak maksadıyla büfe ararken tanımadığım bir kadın ‘Beni taciz ediyorlar’ diye bağırdı. Polis tarafından yakalandım. İddia edildiğini gibi şikayetçinin kalçasını ellemek suretiyle taciz etmedim” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı