Gündem Haberleri

  Hamile Zeynep fiyat artırdı

  Hürriyet Haber
  29.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  "Buzda Dans" yarışmasıyla ilgi odağı olan ve 1,5 aylık hamile olduğu öğrenilen Zeynep Tokuş, popülaritesinin artması üzerine fiyatını da artırdı.

  Zeynep Tokuş fotoğrafları için tıklayın

  Birbiri ardına gelen tanıtım teklifleri karşısında yoğun bir tempoda çalışan Tokuş, son olarak göklük sektörünün önde gelen kuruluşlarından Merve Optik'in, 20. kuruluş yıldönümünü Antalya Kervansaray Otel'de kutlamasında podyuma çıkması için gelen teklife 40 bin YTL isteyerek yanıt verdi. Firma, Tokuş'un istediği ücreti öğrenince tekliften vazgeçti.
  Türkiye'deki tüm bayilerini Kervansaray'a toplayacak olan Merve Optik'in kuruluş yıldönümü kutlamalarında Hawk gözlüklerinin defilesinin sonunda podyuma kısa bir süre için çıkacak olan Tokuş, bu tanıtım için 40 bin YTL istedi. Defileleri organize eden Enis Özkan, "Deniz Akkaya bile, bu tür tanıtımlar için 10 bin YTL'ye podyuma çıkıyor. Zeynep Hanım'ın istediği çok yüksek bir ücret. Bayilerimizi Zeynep Hanım'la buluşturmak istemiştik ama istediği bu ücret bizi bu düşüncemizden vazgeçirdi. Daha önce de kendisiyle çalışmıştık ama ücretini bu kadar artıracağı aklımızdan geçmezdi" açıklamasını yaptı. Bu arada Zeynep Tokuş'un bir aylık hamile olduğu da öğrenildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı