Gündem Haberleri

  Hamile kadını kolonyalı masaj yapıp soydular

  Arda AKIN / ANKARA
  07.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Zorla girdikleri evde bileziklerini gasp ettikleri hamile kadının ağzını bantla kapatırken fenalaşmaması için yüzünü kolonya ile ovan "kibar" saldırganlar yakalandı.

  ANKARA’da kendilerini "TEDAŞ görevlisi" olarak tanıtan Sinan Olgun (33) ile Hakkı Şahin (24) adlı saldırganlar, 25 Haziran’da, Yurdagül Esen’in (24) Etlik’teki evine kaçak elektrik kontrolü yapacakları bahanesiyle girdiler.

  Yatırıp bağladılar

  İki zanlı, Yurdagül Esen’i bıçakla tehdit edip yere yatırarak önce ellerini ve ayaklarını bağladı, sonra da bağırmaması için ağzını koli bandıyla bantladı. Bir yıllık evli Yurdagül Esen, korku ve panik içerisinde gözyaşı dökerken, "Yedi aylık hamileyim. Lütfen beni bırakın" diye yalvardı. Bunun üzerine saldırganlar, hamile kadının fenalaşmaması için masada bulunan kolonyayı sık sık yüzüne sürüp elleriyle ovarak sakinleştirdiler.

  Bilezikleri alacağız/images/100/0x0/55eac097f018fbb8f89471e4

  Gözyaşları ve yalvarışlar karşısında, "Korkma sana bir şey yapmayacağız. Kolundaki altınları alıp gideceğiz" diyen gözü dönmüş iki saldıgan, genç kadının kolundaki üç bileziği gasp edip evden kaçtı. Soruşturmayı sürdüren Ankara Gasp Büro Amirliği ekipleri tarafından geçen hafta yakalanan iki saldırgan cezaevine gönderildi.

  Banttaki parmak izi ele verdi

  Ankara Emniyet Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, genç kadının ağzının kapatıldığı koli bandında saldırganların parmak izi bulundu. Sabıkalı olan Sinan Olgun ve Hakkı Şahin, kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Yurdagül Esen, yapılan yüzleştirmede iki zanlıyı teşhis etti. Zanlılar, nöbetçi mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı