Gündem Haberleri

  Haluk Bilginer İngiliz ekranlarında

  Hürriyet Haber
  31.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Haluk Bilginer uzun bir aradan sonra oyunculuk yaşamına başladığı İngiltere'de, televizyon kanalı ITV'nin sevilen polisiye dizisi 'The Bill' de rol aldı.

  POLİSİYE DİZİ

  Her bölümünde farklı bir temanın işlendiği polisiye dizide bir İtalyan'ı canlandıran Haluk Bilginer, film setinde eski arkadaşlarıyla bol bol hasret giderdi. Tatilde kendisine yapılan teklifi reddedemeyen Haluk Bilginer, Türkiye'de güneşlenmek yerine İngiltere'nin kenar mahallelerinde gerçekleşen film setlerine katıldı.

  Bu benim tatilim diyen Haluk Bilginer dizideki rolü gereği sokak sahnelerinin çekiminde bol bol kaldırımda yattı. İngiliz televizyonlarında Ekim ayında gösterime gireceği tahmin edilen bölümde İtalyan Olly''i canlandıran 'Eyvah Babam' dizisinin sevilen aktörü 'The Bill'de, eskiden restorantları olan zengin biriyken iflas eden bir İtalyan'ı canlandırıyor.

  İngiltere'yi çok sevdiğini söyleyen Haluk Bilginer, 'The Bill' dizisinin çekimlerinde uzun zamandır görmediği ve kendisine İngiltere'deki ilk işini veren ünlü yazar Rod Louise'le de sohbet etti.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı