Gündem Haberleri

  Halkbank’tan küçük işletmelere kredi desteği

  Hürriyet Haber
  25.10.2007 - 12:18 | Son Güncelleme:

  Halk Bankası esnaf ve sanatkârlarla, küçük işletmelere destek olmak için yeni bir kredi paketi hazırladı.

   Esnafa yüzde 1.53’e varan faiz oranı ve 36 ay vade ile 100 bin YTL değerinde özel bir kredi paketi hazırlayan Halkbank, kredinin faizini ve vadesini tüketicilerin belirlemesini sağlıyor ve ilk 6 aya kadar ödemesiz dönem ile esnek ödeme kolaylığı sunuyor.

  Küçük İşletme Destek Paketi ile birlikte POS, Otomatik Ödeme, Dost Hesap Kredisi, Çek Karnesi, Kredi Kartı, Teminat Mektubu ve Sigorta ürünlerinden herhangi 2 ürün ya da 4 ürün kullanımında, kredinin baz faiz oranında ekstra indirimler uygulanıyor.
   
  Halkbank Esnaf ve KOBİ Bankacılığından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Şahap Kavcıoğlu, 69 yıldır KOBİ’lerin gelişmesinde ve kalkınmasında Halk Bankası’nın büyük rolü olduğunu belirterek şunları söyledi:

  "Faizini esnafımızın belirlediği bu ürünümüzle Bankamızın gücünü ve olanaklarını bir kez daha esnafımız için seferber ettik. Ayrıca, küçük işletmelere yalnızca Bankamız tarafından %5 BSMV muafiyeti uygulandığı dikkate alınırsa, faiz oranlarımızın üzerinde bir maliyet avantajı sağlandığı çok açıktır."

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı