GeriGündem Haliç Köprüsü'nde Güney Yol çalışması başlayacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haliç Köprüsü'nde Güney Yol çalışması başlayacak

Haliç Köprüsü'nde Güney Yol çalışması başlayacak
refid:21111006 ilişkili resim dosyası

Çalışmaları tamamlanan Okmeydanı-Edirnekapı istikameti yarın sabah 07.00’da trafiğe açılıyor. Ancak bu gece yarısı da Edirnekapı-Okmeydanı istikameti çalışmalar nedeniyle kapatılıyor.

Haliç Köprüsü’nde Kuzey yol çalışması tamamlanıyor. Ardından Güney Yol çalışması başlatılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"2.Etap Çalışmasının yapıldığı Haliç Köprüsü orta yolda yapılan bakım çalışmaları (Okmeydanı- Edirnekapı istikameti) 31.07.2012 Salı günü tamamlanıyor. Çalışmaları tamamlanan Orta Köprü 01.08.2012 Çarşamba günü Saat:07:00 da trafiğe açılacak, ancak aynı çalışmanın devamı ve 3. Etabı olan Edirnekapı- Okmeydanı istikametine köprü nün orta şeridi bakım için 01.08.2012 Çarşamba günü saat: 01:00 den itibaren trafiğe kapatılacak.

Sürücüler Edirnekapı-Okmeydanı yönü Güneydeki ek köprüden 2 şerit olarak sağlanacaktır. Sürücüler alternatif olarak Eski Galata köprüsünü de kullanabilirler. Haliç köprüsünde Okmeydanı-Edirnekapı yönünde çalışmalar tamamlanmış olup, Edirnekapı-Okmeydanı yönünde çalışmalara başlanıp devam edilecektir."

   


Yorumları Göster
Yorumları Gizle