Gündem Haberleri

  'Hafta sonu Uğur'u göreceksiniz'

  Hürriyet Haber
  30.01.2012 - 15:02 | Son Güncelleme:

  Prof. Dr. Ömer Özkan Akdeniz Üniversitesi'nde yapılan basın toplantısında nakil hastalarının durumuyla ilgili bilgi verdi. Özkan yüz nakli hastasının bu hafta sonu basın önüne çıkarılmasını planladıklarını açıkladı.


  Yüz nakli hastasının durumunun iyi olduğunu, indüksiyon tedavisi uyguladıklarını belirten Prof. Dr. Özkan, yüz nakli hastası Uğur Acar'ın durumunun beklediklerinden çok daha iyi olduğunu söyledi. Hafta sonuna doğru basın önüne çıkarılmasını planladıklarını söyleyen Özkan; "Aslında şimdi bile çıkarabiliriz. Her şey beklediğimizden çok daha iyi gidiyor ama biz biraz ağırdan almak istiyoruz." dedi.

   

  Kol nakli hastası Atilla Kavdır'ın halen daha yoğun bakımda tedavisine devam edildiğini söyleyen Prof. Dr. Ömer Özkan "Yoğun bakımdaki her hasta için kritiktir deriz. Atilla Kavdır'ın durumu geriye gitmedi ama yine de yoğun bakımda olduğu için kritik diyoruz. Bu bize sürpriz oldu ama yüz nakli hastamızın da 5. günde yoğun bakımdan çıkmasını bekliyorduk, 2. günde çıktı. Bu da bir sürpriz" dedi.

   

   

   

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı