Gündem Haberleri

  Hacker Musa ölü bulundu

  Turgay İPEK- Teyfik AKAN/ERZURUM, (DHA)
  11.11.2009 - 01:12 | Son Güncelleme:

  Kayıp küçük bilgisayar kurdu öldürülmüş olarak bulundu

  EN SON BU ADAMLA GÖRÜLDÜ / WEB TV              

  BİLGİSAYAR KURDU ÖLÜ BULUNDU / WEB TV      

  ERZURUM'da 3 Kasım günü evinden okula giderken 17-18 yaşlarındaki genç bir erkek tarafından kaçırılan bilgisayar kurdu 13 yaşındaki Musa Kang'ın cesedi bulundu.  

  Bakırcı Mahallesi Cennet Çeşme Sokak'ta oturan seyyar satıcı Necmettin Kang'ın 6 çocuğundan dördüncüsü olan 7'nci sınıf öğrencisi Musa Kang, 3 Kasım günü sabah saat 07.00 sıralarında evlerine 300 metre uzaklıktaki Omer Duygun İlköğretim Okulu'na giderken kaçırılmıştı.

  6 GÜNDÜR ARIYORLARDI

  Güvenlik kameralarında, en son yanında 17- 18 yaşlarında henüz kimliği tespit edilemeyen bir erkekle görüntülenen Musa Kang'ı bulmak için Emniyet Müdürlüğü bünyesinde özel bir birim oluşturulmuştu. 6 günden beri yapılan arama çalışmaları dün sonuç verdi.

  BAŞINI TAŞLA EZMİŞLER

  Saat 23.00 sıralarında İstasyon Semti'nde Devlet Demiryolları (DDY) ambarları yakınındaki metruk bir binada Musa Kang'ın cesedi bulundu. DDY güvenlik kulübesine 50 metre uzaklıktaki boş binada polisler tarafından bulunan Musa Kang'ın başına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi.
  Polisin birkaç gün önce öldürülerek boş binaya atıldığı üzerinde durduğu Musa Kang'ın cesedine otopsi yapılacak.

  ERZURUMLU EYLEM YAPTI

  Gürcükapı Karakolu önünde toplanan grup, uzun süre karakol önünde bekleyerek sloganlar attı.

  “Vali buraya”, “Katile idam”, “Burası Erzurum buradan çıkış yok” gibi sloganlar atan grubu ikna etmek için İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ve emekli imam Veli Velioğlu konuşma yaptı.

  Ancak kalabalık beklemeye bir süre daha devam etti. Ardından Kanğ'ın babası Necmettin Kanğ, karakola yaptığı ziyaret sonrası vatandaşlara, oğlunun katil zanlısının henüz yakalanmadığını söyledi ve kalabalıktan dağılmalarını istedi.

  Grup daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı