Gündem Haberleri

  Güzelliğimi çalanlar cezasız mı kalacak

  Taylan YILDIRIM/İZMİR (DHA)
  08.03.2005 - 01:52 | Son Güncelleme:

  İzmir’in Çiğli İlçesi’nde, 12 Şubat akşamı işinden evine dönerken iki gaspçının satırlı bıçaklı saldırısına uğrayan Gülsün Taşdemir, sargıyla kaplı yüzünün açılmasıyla ikinci bir şok yaşadı. Gülsün’ün yüzündeki yaraların ve 55 dikiş izinin kapanması için bir dizi estetik ameliyat olması gerekiyor.

  ÇİĞLİ’de işinden evine dönerken satırlı bıçaklı iki gaspçıyla karşılaşan Gülsün Taşdemir, cep telefonu, 40 YTL ve kimlik kartlarının bulunduğu çantasını vermeyince acımasızca saldırıya uğradı.

  Alnından ve burnundan yaralandığı olayın zanlıları olarak çeşitli suçlardan poliste kayıtları bulunan 17 yaşındaki Ö.K. ve 19 yaşındaki Veysel Karasaç ile 16 yaşındaki Ö.T. tutuklandı, 17 yaşındaki U.İ.Ö. hakkında ise gıyabi tutuklama kararı çıkarıldı. Yüzündeki izlerin kapanması için aylarca sürecek bir dizi estetik operasyon geçirmesi gereken ve önümüzdeki günlerde ameliyata alınacak olan Gülsün Taşdemir, şunları söyledi:

  ‘Odamda artık yalnız kalamıyorum. Gece sık sık kábus görerek korku içinde uyanıyorum. Bir elin beni sürekli arkadan takip ettiğinin ve her an saldıracağının korkusunu yaşıyorum. Güzelim hayatımı kábusa çevirdiler. Güzelliğimi elimden aldılar. Bu acıyı bana kimsenin yaşatmaya hakkı yok. Olayla ilgili yakalananların ve bağlantısı olanların en büyük cezayı almasını istiyorum. Alacakları ceza öyle büyük olmalı ki bu hem giden güzelliğimin, hem yaşadığım acıların karşılığı olmalı. Kimsenin ne bana ne de aileme bu acıları yaşatmaya hakkı yok.’
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı