Gündem Haberleri

  Güzeller güneşin tadını çıkardı

  Osman URAS/BODRUM (Muğla), (DHA)
  25.09.2014 - 19:51 | Son Güncelleme:

  BODRUM’da, bu ay sonunda düzenlenecek olan World Final Princess of the Globe 2014 yarışmasına katılacak çeşitli ülkelerden 21 güzel, cennet koylarda güneşin ve denizin tadını çıkarmak için tekne turuna çıktı.

  Konakladıkları otelden Kumbahçe Halikarnas İskelesi’ne getirilen güzeller, buradan günlük tur teknesi ile denize açıldı.

  Tekneye biner bitmez güneşin tadını çıkarmaya başlayan yarışmacılar, çalan hareketli müziği duyunca da dans etti. Yarışmacılar objektifleri görünce bol bol poz verdi.

  İlk durağın, içerisindeki çamurun insanı güzelleştirdiği belirtilen ve sıcak su bulunan Kleopatra adı ile anılan mağaranın yer aldığı Karaada olacağı bildirildi.

  Güzeller daha sonra yeşille mavinin birleştiği cennet koyları dolaşarak denize girip manzara izleyerek keyifli anlar geçirecek.

  Türkiye’den, İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü son sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Merve Açıkyol’un yer aldığı yarışmada, birinci olan yarışmacı, Kasım ayında Malezya’da yapılacak olan 7 Kıtanın Güzeli Yarışması’nda ülkesini temsil edecek.

  Bu ay sonunda düzenlecenek yarışmada, Türkiye’nin yanı sıra Romanya,Rusya, Portekiz, Moldova, Bulgaristan, Tayvan, Ukrayna, Belarus, Polonya, Kırım, Sibirya, Gürcistan, Ermenistan, Letonya, Tataristan, Kırgizistan, Kazakistan, Estonya, Litvanya ve İtalya’dan güzeller birinci olabilmek için podyuma çıkacak.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı