Gündem Haberleri

  Günlerdir her yerde aranıyordu... Gerçek çok farklı çıktı

  Banu ŞEN/İZMİR
  17.06.2017 - 02:04 | Son Güncelleme:

  İzmir’in Dikili ilçesinde kaybolduğu bildirilen 5 yaşındaki Mehmet Tekeoğlu 11 Haziran'da kaybolduğu bildirildiğinden bu yana her yerde aranıyordu.

  İlçeye bağlı Bahçeliköy Mahallesi plajına giden babasının, uyuduğu için otomobilde bıraktığını, döndüğünde bulamadığını söylediği çocuk, kaybolmasının üzerinden 6 gün geçmesine rağmen bulunamamıştı.

  İlçe Jandarma ekiplerinin de olayla ilgili soruşturmayı genişletmesiyle şok gelişme yaşandı.

  Ulaşılan kamera kayıtlarında baba Tarkan Tekeoğlu'nun ifadesinin aksine çocuğun araçta olmadığı görülmesi üzerine İstanbul'da annesinin yanına giden eşi Z.T.'ye ulaşıldı. Z.T. sadece 17 yaşında bir oğulları olduğunu eşiyle bir süredir boşanmasalar da aile bütünlüklerinin çok iyi olmadığını kaydetti. İfadeleri alınan anneanne G.K., anne Z.T. ve 17 yaşındaki B.S.T. böyle bir çocuk olmadığını kaydetti. Tarkan Tekeoğlu'nun kayıp çocuğu Mehmet'e ait olduğunu iddia ettiği fotoğrafların 17 yaşındaki çocuklarının 10 yıl önceki fotoğrafları olduğu ortaya çıktı.

  Jandarmanın yaptığı geniş çaplı tahkikatta Mehmet Tekeoğlu adında bir çocuğa ait SGK kaydı bulunmadığı da belirlendi. Yetkililerden polis kökenli olan baba Mehmet Tekeoğlu'nun ortadan kaybolduğu, telefonunun kapalı olduğu, arama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

  5 yaşındaki kayıp Mehmeti yediği muzdan bulmaya çalışıyorlar5 yaşındaki kayıp Mehmet'i yediği muzdan bulmaya çalışıyorlar

  Plajda kaybolan Mehmet’i arama çalışmaları sona erdiPlajda kaybolan Mehmet’i arama çalışmaları sona erdi

   Günlerdir her yerde aranıyordu... Gerçek çok farklı çıktı


  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (17.06.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

   

  Etiketler: dikili , kayıp çocuk , izmir , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı