GeriGündem Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak? (FRAGMAN İZLE!)
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak? (FRAGMAN İZLE!)

Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak? (FRAGMAN İZLE!)
refid:30240178-spot ilişkili resim dosyası

Kanal D'nin sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Güneşin Kızları 16.Bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizi severlerin merakla beklediği Güneşin Kızları 16.Bölümünde neler olacak? Güneşin Kızları heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D'de!

16.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Güneşin Kızları yeni bölümünde; Selin, aşk taktikleri almak için Nazlı'dan destek almaya karar verir. Selin'in amacı: Ali'nin kendisine aşık olup olmadığını ya da kendisinin Ali'ye aşık olup olmadığını anlamaktır. Başından beri Ali'den kaçan Selin, itirafa mı hazırlanıyor? Selin'in bu hamlesi Nazlı'yı zor durumda bırakacaktır. Çünkü bu sıralarda Savaş, iki genç kızın konuşmasını dinlemektedir.

Nazlı, Savaş hakkındaki duygularının bu kadar apaçık şekilde kardeşi tarafından ifşa edilmesi karşısında ne yapacağını şaşırır.
Güneşin Kızları 16. bölümüne damga vuracak bir diğer sahne ise Nazlı'nın babasıyla yaşadığı diyalog olacaktır. Nazlı, babasının Haluk'a yönelik sözleri hakkında çok olacaktır.

Güneş bir yandan kızların Zafer'le görüşmesinden korkarken, diğer yandan Sevilay'ın kendisine dava açtığını öğrenir. Sevilay, Güneş'e geçmişini araştırmalarının Ahmet'le bir ilgisi olduğundan bahseder. Kafası karışan Güneş, İnci ve Sevilay ikilisinin neler karıştırdığını çözebilmek için İnci'ye yaklaşır.

Nazlı Savaş'ı affetmeme kararı alır ama Savaş Nazlı'nın peşini bırakmaz. Duruma müdahale eden Selin, Nazlı'ya söz verdirir. Ne olursa olsun Savaş'la bir daha konuşmayacaktır! Nazlı, Savaş ve Selin'in arasında kalır.

Ahmet, Haluk'un sabrını taşırır. Haluk, Ahmet'e birlikte avlanmaya davet eder. Ahmet, Haluk'un esas amacını bilmesine rağmen bu daveti kabul eder. Bu Ahmet'in belki de hayattaki son günü olacaktır.


GÜNEŞİN KIZLARI 15. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nazlı sonunda Zafer’i bulur. Nazlı her şeye rağmen babasını affetmeye hazırdır. Hikayeyi birde ondan dinlemek ister. Ancak Nazlı’yı büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir. Genç kızın hırçınlığı başını büyük bir belaya sokar.

Nazlı’dan uzun sure haber alınamaz ve son aradığı kişi Savaş’tır. Savaş, Nazlı aradığında telefonu açmadığı için vicdan azabı çeker.

Selin, Zafer’i görmesinin ardından dağılır ve yanında Ali’den başkası yoktur. Selin ve Ali birbirlerine en gizli sırlarını anlatırlar. İkisinin acısı, onları birbirine yakınlaştırır.

Güneş, geçmişini ifşa edenin Sevilay ve İnci olduğunu öğrenir. Bu, Güneş için bardağı taşıran son damladır. Haluk, İnci ve Sevilay’ın bu işte birlikte olduğunu öğrenince İnci’yi evden kovar. Haluk’un tepkisine karşılık Ahmet ise ilk defa abisinin karşısında dik duracaktır.


GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİNİN OYUNCULARI


Evrim Alasya (Güneş):Lisede edebiyat öğretmeni olan Güneş, hayatını üç kızına adamış fedakâr bir anne... Kibar, nazik, narin, ince, soğukkanlı olmasına rağmen konu kızları olduğunda dişlerini göstermekten hiç çekinmiyor.

Haluk Mertoğlu ile tanıştığında uzun süre aşka direniyor. Seneler sonra ilk defa mantığını bir kenara bırakıp, kalbinin sesini dinliyor.

Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak (FRAGMAN İZLE)

Emre Kınay (Haluk): Güneş'in kocası. Ali’nin babası. Haluk’un iki ayrı tarafı var. Biri karanlık, biri aydınlık… Bir kere yakışıklı, karizmatik, kibar, düşünceli, romantik bir adam… Başarılı, güçlü bir adam…

Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak (FRAGMAN İZLE)

Tolga Sarıtaş (Ali): Haluk’un oğlu. Yakışıklı, zeki, kurnaz, havalı… Dünya umurunda değil gibi davranıyor. Güçlü görünmeye çalışıyor. Babasından çekiniyor.

Ali’nin ciddi kız arkadaşı olmamış. Hiç âşık olmamış ve aşkı ciddiye almıyor. Şaşırtıcı derecede çalışkan bir çocuk… Dersleri ciddiye alıyor. Bir kere bir an önce bu evden ve babasından kurtulmak istiyor.

Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak (FRAGMAN İZLE)

Burcu Özberk (Nazlı):Nam-ı diğer hırçın kızımız. İkizlerden ‘büyük’ olanı. Selin ile hiç anlaşamıyorlar. Nazlı, inatçı, başı beladan kurtulmayan, kavgacı, bela bir genç kız.!

Grafiti artisti olan Nazlı, kendini en iyi şekilde sokaklarda ifade edebiliyor. Sokağın, öfkenin, isyanın ruhu olan rap müzik de Nazlı’nın vazgeçilmezi…

Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak (FRAGMAN İZLE)

Berk Atan(Savaş): Rana'nın üvey oğlu. Ali’nin üvey kuzeni. Yakışıklı, serseri, tehlikeli, çekici… Önceden çok sevilen ve popüler bir çocuk olan Savaş’ın hayatı 1 sene evvel kız arkadaşı Melisa’nın ortadan kaybolması ise tepetaklak olmuş.

Savaş’ın öfke sorunu sebebiyle zaman zaman bayılmaları, uyandığında ise kayıp zamanda ne yaptığını hatırlamama sorunu var. Melisa ile olan akşam da bunlardan biri.

Aylar sonra klinikten çıktığında ise herkes tarafından dışlanmış, istenmeyen biri olarak hayatına dönüyor.

Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak (FRAGMAN İZLE)


Hande Erçel(Selin):
Selin’in ikiziyle tek ortak noktası, aynı anneye sahip olmaları. Selin çok güzel bir kız. Üstelik güzelliğinin de fazlasıyla farkında. Hayatı doya doya yaşamak istiyor, değişikliklere balıklama atlıyor.

Havalı, bilmiş, kokoş… Ama kim ne derse desin çok eğlenceli… Çok cesur. İnsanlara güvenme konusunda her ne kadar çuvallasa da, asla duygularından vazgeçemiyor.
Güneşin Kızları 16.Bölümde Neler Olacak (FRAGMAN İZLE)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle