GeriGündem Güneş’in Kızları 9. bölümde neler olacak? Güneş'in endişeleri her şeyi başa saracak! (FRAGMAN İZLE)
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güneş’in Kızları 9. bölümde neler olacak? Güneş'in endişeleri her şeyi başa saracak! (FRAGMAN İZLE)

Güneş’in Kızları 9. bölümde neler olacak? Güneş'in endişeleri her şeyi başa saracak! (FRAGMAN İZLE)
refid:29801120 ilişkili resim dosyası

Kanal D’nin sevilen dizisi Güneş’in Kızları 9. Bölümüyle ekrana çıkmaya hazırlanıyor. Son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneş’in Kızları bu akşam Kanal D ekranlarında saat 20.00’da izleyicileriyle buluşacak.

Başrollerini Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın paylaştığı Güneş’in Kızları 9. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Son bölümü çarpıcı bir şekilde biten Güneşin Kızları 9. bölümünde Güneş'in endişeleri her şeyi başa saracak!

Güneş’in Kızları fragman izle

https://www.kanald.com.tr/gunesin-kizlari/fragmanlar/gunesin-kizlari-9-bolum-fragmani

https://www.kanald.com.tr/gunesin-kizlari/fragmanlar/gunesin-kizlari-9-bolum-fragmani-2

GÜNEŞ’İN KIZLARI 9. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Güneşin Kızları 9. bölümünde Sevilay ve Haluk yine karşı karşıya gelecek. Haluk hastalıklı davranışlarını bu karşılaşmada daha net görecek. Haluk'un kaldırdığı tokat ve tam o anda aynada kendisiyle göz göze gelmesi Güneşin Kızları yeni bölümünün en vurucu sahnelerinden biri olacak. Ablası Rana ile de bir diyaloğuna tanık olacağımız Haluk'un davranışlarının altında geçmişin önemli bir etkisi olduğu gözler önüne serilecek. Haluk'un ablası Rana ile tartışmasında verdiği: "Ben babam gibi biri değilim!" yanıt Haluk'un geçmişindeki izlerin en çarpıcı kanıtı. Güneşin Kızları yeni bölümünde gençler ise artık birbirine çok daha yakın. Son bölümde Ali'nin Selin'i öpmesi, ikilinin ilişkisinin bambaşka bir boyuta taşıyacak. Savaş ve Nazlı ise neredeyse sevgili olmak üzere. Güneşin Kızları 9. bölümünde Haluk'la ilgili endişeleri artan Güneş'in, hayatına nasıl yön vereceği konusunda kafası karışıktır. Bir karar vermek için ilişkilerinin başladığı yere, İzmir'e gider ve orada beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Güneş’in Kızları 9. bölümde neler olacak Güneşin endişeleri her şeyi başa saracak (FRAGMAN İZLE)


8. BÖLÜMDE GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİNDE NELER OLDU?

Güneşin Kızları 8. bölümünde; Savaş'ın klinikten kaçırılması Mertoğlu yalısında kıyameti koparır. Haluk, Ali'ye herkesin gözü önünde bir tokat atar. Ali bu olayın ardından kendini dağıtır. Olanlar yüzünden kendini suçlayan Selin, Ali'ye kendini affettirebilmek için çabalar fakat Ali'yle konuşmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Ali kendisine yeni bir arkadaş bulmuştur; o da Didem.Savaş'ın tekrar kliniğe gitmekten kurtulmak için tek çaresi İstanbul'dan kaçmaktır. Nazlı'nın içi kan ağlasa da, Savaş'a gitme diyemez.

Güneşin Kızları yeni bölümünde Savaş gitmeden önce Nazlı, Selin'in de desteğini arkasına alır ve ona aşık olduğunu söylemeye karar verir; fakat olaylar planladığı gibi gitmeyecektir.Haluk'un Ali'ye olan tepkisinden sonra, Güneş Haluk'tan uzaklaşır, kafası iyice karışmıştır.

Bu defa Haluk da sakinliğini koruyamaz. Güneş'e kesin bir dille kendi çocuğuna, istediği gibi davranabileceğini söyler. Güneş ikilemde kalır. Haluk'u gerçekten tanıyor mu, yoksa sadece tanıdığını mı zannediyor?

Güneş’in Kızları 9. bölümde neler olacak Güneşin endişeleri her şeyi başa saracak (FRAGMAN İZLE)

GÜNEŞ’İN KIZLARI OYUNCU KADROSU

Emre Kınay (Haluk Mertoğlu)

Güneşin Kızları dizisinde Mertoğlu oteller zincirinin sahibi kızların ise sonradan kavuştukları babası. Güneş’e saplantılı derecede aşık ona kavuşmak için çok uğraşıyor ama saplantılı aşkı iki aşıkı çok yıpratıyor.


Evrim ALASYA(Güneş)

Güneşin Kızları dizisinde 35 yaşında çekici bir kadını canlandırmakta. Lisede 3 kızı var ve Güneş hayatını onlara adamış bir anne. Kalbinin değil mantığını dinleyen bir kadın hayata ve erkeklere karşı çok mesafeli. Annelik güdüsü ile çocuklarını hep korumaya çalışmış. Şimdi ise 35 yaşında ona aşık olmak imkansız gibi geliyor


Miray AKAY(Peri YILMAZ)

Kızların en küçüğü, insanları mutlu etmek için uğraşan temiz kalpli bir peri gibi. Annesinin kendisine bakmasını ve hayatını yaşamasını istiyor, üzülmesine hiç dayanamıyor. Peri büyüdükçe hayatın toz pembe olmadığını fark edecek


Tolga SARITAŞ(Ali)

1991 doğumlu olan yakışıklı oyuncu 24 yaşındadır. Son olarak Benim Adım Gültepe dizisinde Murat karakterini canlandırmıştı.


Burcu Özberk(Nazlı YILMAZ)

Hırçın kız, ikizi kardeşinden 5 dk büyük. başı beladan kurtulmayan kavgacı bir kız. Sokak sanatçılığı yapıyor kendini sokakları boyayarak rahatlatabiliyor. Annesinin hayatına giren erkeklerle düşman, babasının hala geri geleceğini düşünüyor. Savaş’a aşık.


Berk ATAN(Savaş)

Nazlı’nın sevgilisi, Nazlı’dan daha hırçın daha deli bir çocuk. Nazlı’nın başına da olamadık belalar açacak. Rap hayranı.


Hande ERÇEL(Selin YILMAZ)


İkizi Nazlı’san çok farklı süslü püslü aklı bir karış havada bir kız. Güzelliği ile başı belada ancak bunun farkında değil. İstanbul’a taşındıkları için çok mutlu. Ali Selin’e deli gibi aşık.


Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle