Gündem Haberleri

  Güllü ve Kemal köşeye sıkışıyor

  Hürriyet Haber
  17.12.2009 - 13:45 | Son Güncelleme:

  Kemal’in annesi Muzaffer’in karşısına dikiliyor

  Kanal D'nin sevilen ve ilgi ile izlenen dizisi Hanımın Çiftliği'nde heyecan dorukta.

  İşte bu bölümde beklenen gelişmeler...

  Hanımın Çiftliği yeni bölüm fragman / Video

  Hanımın Çiftliği yeni bölüm / Foto Galeri

  Kemal’in annesi Muzaffer’in karşısına dikilince Güllü ile Kemal köşeye sıkışıyor. Kemal’in annesinden sakladığı sır sonunda ortaya çıkmıştır. Meryem, Kemal’in çiftlikte çalışıyor olması karşısında resmen delirir. Muzaffer’in karşısına dikilen Meryem, kimsenin beklemediği bir hareket yapar. Kemal ve Güllü şimdi köşeye sıkışmışlardır.

  Gülizar, bu olayında ardından Kemal’i sıkı bir takip altına alır. Ona göre ortada bir takım gariplikler vardır ve o, bu olayları çözümlemekte kararlıdır.
  Hamza’nın Zaloğlu’na takması ve her bulduğu fırsatta ona musallat olması Zaloğlu’na çok kötü patlamıştır. Muzaffer’in tesadüfen Zaloğlu ile karşılaşması ise, onun çiftlikten kovulduğu gibi fabrikadan da kovulmasına sebep olur.

  Güllü’nün yanlışlıkla Halide’ye ateş etmesi ve yaralaması birden tüm dengeleri değiştirmiştir. Muzaffer’in Halide’ye olan kızgınlığı dinmiş ve Halide tekrar çiftliğe geri dönmüştür. Ve Halide’nin eline Güllü’den intikam almak için bir fırsat geçmiştir. Muzaffer’in doğumgünü, Halide’nin bu fırsatını değerlendirebilmesi için çok iyi bir fırsattır. 


   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı