GeriGündem Gülben Ergen’e azmettirici suçlaması
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gülben Ergen’e azmettirici suçlaması

Gülben Ergen’e azmettirici suçlaması
refid:3902909 ilişkili resim dosyası

Diskocu kardeşi cinayete kurban giden ağabey mahkemede müthiş bir iddiada bulundu: "Kardeşimi Gülben Ergen’in öldürtmüş olabileceğini düşünüyorum."

ANTALYA’nın Beldibi Beldesi’nde 27 Temmuz’da 2005’te öldürülen disko işletmecisi Gürinan Bayramoğlu’nun ağabeyi Gürcan Bayramoğlu, sanıkların da bulunduğu mahkeme salonunda kardeşini şarkıcı Gülben Ergen’in öldürttüğünü iddia etti. Kardeşinin basit bir küfürleşme sonucu öldürüldüğüne inanmadığını belirten Bayramoğlu mahkemede, "Ölen kardeşim 1988’de şarkıcı Gülben Ergen«in ağabeyi Rıfat Ergen’i tabancayla vurarak öldürmüştü. 1991 affından çıktı. Bu nedenle kardeşimin Gülben Ergen tarafından öldürülmüş olabileceğini düşünüyorum. Tutuklu
/images/100/0x0/55eaa1c0f018fbb8f88cadb1
sanıkların da bu işte tetikçilik yaptığını sanıyorum. Behram Karadeniz isimli kişi olaydan bir gün önce bir çanta dolusu para gördüğünü söylemektedir. Bunlar da kuşkularımı artırmaktadır. Sanıklardan şikayetçiyim" dedi.

Söylenenler İftira

Yıllar önce ağabeyinin bir kaza kurşunu sonucunda öldüğünü söyleyen Ergen, Antalya’dan gelen bu iddiaya avukatı aracılığıyla yanıt verdi. Açıklamada şunlar söyleniyor: "Gürcan Bayramoğlu isimli şahıs tarafından ortaya atıldığı iddia edilen ifade ve beyanlar gerçek dışıdır, asılsızdır. Gülben Ergen Erdoğan’ın böyle bir olayla hiçbir ilgisi yoktur, olamaz da. Yazılanlar asılsızdır, iftiradır, çirkindir. "
Yorumları Göster
Yorumları Gizle