Gündem Haberleri

  Grip oldu, yatıyor

  Hürriyet Haber
  19.01.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yoğun çalışma temposu Başbakan Tayyip Erdoğan’ı etkiledi. Grip olan Erdoğan dün eve kapanınca, partisinin MKYK ve MYK toplantılarına katılamadı. AKP’nin Kurban Bayramı nedeniyle ertelenen MKYK toplantısı dün yapıldı.

  Bugüne kadar partisinin bütün MKYK toplantılarına katılmasıyla tanınan Erdoğan’ın önceki akşam geçilen programında MKYK toplantısının olmaması dikkat çekti. Erdoğan, programında görülmesine karşın partisinin MKYK’nın hemen arkasından toplanan MYK’sına da katılmadı. Başbakan’ın yakın çevresi, Erdoğan’ın grip nedeniyle evinde dinlendiği bilgisini verdi. Erdoğan’ın katılmaması nedeniyle MKYK toplantısı yaklaşık iki saat sürerken, dün saat 17.00’de yapılacağı ilan edilen MYK toplantısı da öne çekilerek, 14.30’da başladı.

  Hürriyet’in edindiği bilgiye göre, MKYK ve MKY toplantılarında, sonbaharda büyük kongresini yapmaya hazırlanan AKP’nin ilçe ve il kongreleriyle ilgili çalışmaları gözden geçirildi. MYK, bu yıl yurtdışı gezilerini azaltarak yurtiçi gezilere ağırlık vermeyi kararlaştıran Erdoğan’ın katılacağı ilçe ve il kongreleriyle ilgili takvim hazırlığı yaptığı da öğrenildi. Erdoğan’ın, bu yıl çok önemli programlar dışında haftasonlarını kongrelere ayırdığı belirtildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı