GeriGündem Gözler bu 4 kadında
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gözler bu 4 kadında

Son günlerde Hollywood, bu 4 kadını konuşuyor. Dördü de güzel, akıllı, cazibeli ve başarılı. Tüm dünyada milyonlarca hayranları var. Rol aldıkları son filmlerdeki mükemmel performansları, tam ‘‘Unutuluyorlar’’ derken gözleri yeniden onlara çevirdi. Jodie Foster, Cameron Diaz, Julia Roberts ve Sandra Bullock, önümüzdeki günlerde Türkiye sinemalarında da gösterime gircek olan filmleriyle uzun süre gündemden düşmeyecekler.

Her zaman özel kadın

‘‘Pretty Woman’’ filminde yakışıklı Richard Gere ile başrolü paylaşan Julia Roberts, kısa sürede dünyanın en pahalı kadın yıldızı oldu, ama daha sonraları aynı başarıyı yakalayamadı. Roberts, son filmi ‘‘My best Friend's Wedding’’teki rolüyle eski şöhretine ulaşmayı başardı.

Jodie Foster'ın kozmik bağlantısı

İki Oscarlı Jodie Foster, fazla uzun sürmeyen sessizlik dönemlerinden sonra ortaya çıktığı her filmiyle tartışma yarattı. Güzel yıldızın başrolü oynadığı ‘‘Contact’’ da şu günlerde ABD'de en çok tartışılan film. Jodie Foster, son filminde çok uzak bir galakside yaşayan yaratıklarla iletişim kurmaya çalışan bir bilim adamını canlandırıyor. Filmin yönetmeni, bir başka Oscarlı yönetmen Robert Zemeckis...

Hızlı ve güzel

Speed (Hız) filmiyle dünya gençliğinin idollerinden biri olan Sandra Bullock, başarısını sürdürüyor. İnternette Av, Aşkta ve Savaşta filmleri Türkiye'de çok beğenilen 1965 doğumlu yıldızın son filmi ‘‘Speed-2’’ de ilki kadar başarılı.

Akıllı sarışın

Başrolünü Jim Carrey'le paylaştığı ‘‘Maske’’ filmindeki rolüyle ilk kez tüm dünyanın ilgisini çeken Cameron Diaz'ı, önceleri herkes ‘‘Hollywood'un bir anda parlayıp sönen aptal sarışınlarından biri’’ sandı. Ama o iddialı ama mutevazı kişiliğiyle kısa sürede zirveye çıkmayı başardı. Julia Roberts'la başrölünü paylaştığı ‘‘My Best Friend's Wedding’’ (En İyi Arkadaşımın Düğünü) adlı romantik komedi, başta ABD olmak üzere, birçok ülkede çok beğenildi ve iyi gişe hasılatı yaptı.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle