GeriGündem Gotan Project
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gotan Project

Küçükçiftlik Park
23.06.2010
20:00

NE KADAR:  Normal: 89,00 TL
                       Sahne Önü: 135,00 TL

Tango ve Latin Amerika ezgilerini günümüzün elektronik müziği ile buluşturan, tangonun çığır açan modern yüzü olarak tanınan efsanevi Gotan Project, kendine has müzik tarzıyla, yeni albümleri “Tango 3.0” turnesi kapsamında Lounge 96 farkıyla 23 Haziran 2010 tarihinde İstanbul’da!

2007 yılında yine Lounge 96 organizasyonuyla İstanbul’da performans veren Gotan Project’in bu konseri muhteşem bir ilgiyle karşılanmış ve biletleri konserden 3 hafta önce tükenmişti.

Tango ve elektronik müziğe getirdikleri yeni açılımlarla tüm dünyada milyonlarca hayran kazanan Gotan Project, kendine has kavramsal dokunuşlarla süslenmiş akustik tınıların yoğunlukta olduğu parçalardan oluşan son albümleri Tango 3.0 ile müzik severleri her zamankinden daha çok büyülüyor! Gotan Project, bu albümün turnesi kapsamında Lounge 96 farkıyla, Tekirdag Rakısı Trakya Serisi ana sponsorlugunda, Volvo, adidas Originals, Red Bull ve Istanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nin katkılarıyla şimdiye kadarki en muhteşem Gotan Project deneyimini yaşatmak için 23 Haziran 2010 tarihinde bir kez daha Türkiye’deki müzik severlerle Küçükçiftlik Park’ta buluşuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle