GeriGündem Görme şansına İdris Naim Şahin kavuştu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Görme şansına İdris Naim Şahin kavuştu

Görme şansına İdris Naim Şahin kavuştu
refid:21509663 ilişkili resim dosyası

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, dün NTV’de, ünlü yıldız Angelina Jolie’ye yönelik “casus” iddiaları için, “Sorumsuz bir davranış. Görmedim, tanımam. İdris Naim Şahin görme şansına kavuştu. BM’nin özel temsilcisi olarak geldi.

Türkiye’ye gelmesi ve kampları ziyaret etmesinden daha güzel ne olabilir. Casusluk suçlaması yapmak yakışmıyor” dedi. CHP’nin Oslo görüşmelerine ilişkin eleştirileri de yanıtlayan Arınç şunları söyledi: “İhtiyaç olursa MİT gider istediğiyle görüşür, belki de görüşülüyor. Bunu ben bilmem. MİT bunu yapmazsa suçlu olur. MİT’in bu tür temaslar yapması lazım. Tiyatro da olabilir, senaryo da olabilir. MİT’i görüşme yaptığı için nasıl suçlarız. Son haftalarda bazı eylemler terör örgütünün ortaya koyduğu alçakça pusular hepimizi fevkalade üzüyor. 10 tane, 20 tane... Bunların bir izahı var şüphesiz. Terörle mücadelenin de sürdüğünü söylemeliyiz. Karşı tarafın ölü sayısına bakarak övünecek durumda değiliz. Biz insan öldürmeyi hiçbir zaman hoş görmeyen bir hükümetiz. Biz eşkıya değiliz, devletiz.

Sakık’a terbiyesizlik

Sırrı Sakık’ın oğlunun ölümüyle ilgili sosyal medyada terbiyesizce eleştirilerin yer aldığını gördüm. Bu yorumları kesinlikle kabul etmiyorum. Bir insanın evlat acısını paylaşmak lazım.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle